ЗЕЛЕНА КАРТА

  • 1 188
  • 16
Бихте ли кандидатствали, за да заминете в юесей в момент на несигурност като глобалната криза? Аз бих.  bowuu Praynig
Виж целия пост
# 1
и там е криза
Виж целия пост
# 2
И аз бих. Каквато и криза да има ,определено там няма да е като тук. Богатите(държавата имама предвид) винаги ще се оправят по-бързо,а бедните ще си кретаме в криза доста след тях.
Виж целия пост
# 3
Кандидатстването и спечелването е най-малкото.
След това те засипват с изисквания, които трябва да покриеш преди изобщо да си помислиш да тръгнеш.
Виж целия пост
# 4
и да няма криза ... не.
Виж целия пост
# 5
Авторката, ти нямаше ли да заминаваш в Австрия?
Виж целия пост
# 6
Мога да почакам в Австрия, докато се уредя със Зелена карта  bowuu "Why not"
Виж целия пост
# 7
 Whistling
Виж целия пост
# 8
Ами аз съм си пуснала документите вече и чакам и стискам палци....Пуснах и на мъжа ми и така....  Whistling
Виж целия пост
# 9
 Whistling
о и аз кандидатствах  Wink

Виж целия пост
# 10
Аз тази година мисля да кандидатствам, само дето не знам кога (след кой месец) може да се кандидатства
Виж целия пост
# 11
Е,как след кой месец-вече предният месец си подадох чрез интернет документите,получих нещо като номер,чрез който на лотарията ще мога да наблюдавам дали печеля...Ако ме питаш как ги подадох-не знам-моя приятелка ми ги подаде.
Виж целия пост
# 12
Цитат
След това те засипват с изисквания, които трябва да покриеш преди изобщо да си помислиш да тръгнеш.

Би ли конкретизирала, моля те?
Виж целия пост
# 13
Според мен, до началото на декември се подаваха документи за лотарията и тази година пак ще се, но кога? е неизвестно  newsm78
Виж целия пост
# 14
Според мен, до началото на декември се подаваха документи за лотарията и тази година пак ще се, но кога? е неизвестно  newsm78
Аз съм остана с впечатление,че всяка година по едно и също време се подават документите. В края на годината,до някой си декември.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия