Хиромантия?

  • 9 433
  • 34
Има ли хора, които да са се занимавали с хиромантия?
Интересува ме на коя ръка трябва да се гледат линиите?
Дали може да ми препоръчате книги за хиромантията? За предпочитане в електронен вариант - хем лесно и бъзро, хем безплатно!
Виж целия пост
# 1
На лявата се гледа.
Но то е както с кафето - не става с книги, трябва да ти е отвътре. Според мен де.
Виж целия пост
# 2
Има ли хора, които да са се занимавали с хиромантия?
Интересува ме на коя ръка трябва да се гледат линиите?
Дали може да ми препоръчате книги за хиромантията? За предпочитане в електронен вариант - хем лесно и бъзро, хем безплатно!

Не се занимавай с това Naughty Четох в една хиромантска книга "Дължината на Линията на живота няма връзка с това колко дълго ще живееш" и в същата книга по-нататък "По-дълга Линия на живота - по-дълъг живот"  На кое да вярвам ?
Виж целия пост
# 3
Аз също имах такава книга, майка ми я беше купувала, та там имаше подобни писания: има връзка, няма връзка, да не знаеш на какво да вярваш. Аз си спомням, че хиромантията е наука, но не знам доколко човек може да се изучи сам. Иначе можеш да провериш в гугъл, ня англ. няма начин да не намериш.
Виж целия пост
# 4
На лявата се гледа.
Но то е както с кафето - не става с книги, трябва да ти е отвътре. Според мен де.

И а вярвам, че трябва да ти е отвътре.
Но някои основни неща, колкото за обща култура, дет се вика.
Благодаря за радостната вест че се гледа на лявата.
Не зная какво да мисля, защото на детето ми на едната ръка - дясната - линията на живота изтънява и прекъсва, а на лявата - дълбоко и цялосто дълго очертана. Страхувам се да не му стане нещо, да не умре.
А че има противоречия - има. На мен са ми казвали, че на дясната се гледало.
Та, затова питам за книги, уж да се ориентирам...!
Виж целия пост
# 5
Чела съм, че на лявата ръка е отразено това, с което си се родил, като даденост, а на дясната- това, което си развил/ще развиеш сам в живота си.
Има книги много, има сигурно и теми тука в "Хоби"- виж там питай.
Виж целия пост
# 6
аз, на млади години.
много познавах.
Виж целия пост
# 7
Ако си десняк лявата показва какво ти е "дадено", дясната какво сам си направил. Ако си левак е обратното.
Ето книга за теглене (не съм я чела, но автора ми е един от любимите).
Виж целия пост
# 8
Чела съм, че на лявата ръка е отразено това, с което си се родил, като даденост, а на дясната- това, което си развил/ще развиеш сам в живота си.


Точно така е!  Peace Аз мога да гледам малко на ръка, но точно 3 неща.
Виж целия пост
# 9
Да, чета и че специалистите гледат и двете ръце, не само линиите, а и цялата им форма и пропорции, кожата, цветът, сухота/влажност и т.н. То си било цяла наука това.
Такова едно гледане само по линиите на едната ръка ми прилича на циганките пред "Шератон" /миналата седмица една ми вървя подире/.
Виж целия пост
# 10
аз, на млади години.
много познавах.

И аз така, само че не на шега  Grinning Много бях търсена  Sunglasses Според книгите, от които съм се учила, гледах основно на дясната ръка, на децата обаче линиите им се доразвиват с времето и се променят, не помня до коя година, но поне до 7-8, и дотогава е трудно да им се гледа, така че не се тревожи. То и на възрастните линиите се променят. Не знам колко е вярно всичко изобщо, аз от любопитство се занимавах.
Виж целия пост
# 11
Аз от малък съм бачкал доста физическа работа, копане на лозя, царевици, чистене на обори, цепене на дърва.
Получават се дълги, ясни и дълбоки линии, на широка и корава длан. Другото е фаланфъстъшка работа
Виж целия пост
# 12
Ако се вярва на хиромантията, трябваше вече да съм умряла. И така няколко пъти.
Виж целия пост
# 13
Преди време Руска беше пуснала такава тема.
Потърси я !
Виж целия пост
# 14
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342492.0  Русата Рускина тема.
Няма нещо, от което жена да не можи да си направи дерт. Може, от всичко може.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия