на лекар

  • 3 067
  • 60
Кога за първи път отидохте на лекар след като разбрахте ,че сте бременна..момичетата тук ми изчислиха че сам в 4-5 седмица след като първи ден на последната менструация беше на 20 февруари ..кога трябва да отида на преглед не е ли още рано или?.. newsm78
Виж целия пост
# 1
никога не е рано.Иди дори и да не ти засече бременността на видеозон да ти даде наставления и т.н.
Аз правих тест 2 дни преди предполагаемия цикъл и отидох преди да имам закъснение.Нищо не се видя на видеозона,но пусна изследвания каза какво може и какво не.Разни такива....
Виж целия пост
# 2
Кога за първи път отидохте на лекар след като разбрахте ,че сте бременна..

Аз отидох 5 дни след закъснението.Доста рано,но нямах търпение.
Виж целия пост
# 3
отидох в 6 г.с., но нищо не се видя. Пусна ми само кръвен тест, който потвърди бременността.  Flutter
Виж целия пост
# 4
Седмица след закъснението си направих домашен тест. И след около седмица след това отидох на лекар
Виж целия пост
# 5
Ами аз 2 седмици май след като разбрах,че съм бременна и като отидах нямаше нищо,че после след една седмица вече се виждаше ясно плодното сакче!
Виж целия пост
# 6
На мене ми се видя сърце в 9 г.с.,а преди това само плодно сакче!
Виж целия пост
# 7
аз ходих около 10-12 дни след закъснението и видях точката. Успех!
Виж целия пост
# 8
Аз отидох 1 седмица след закъснението.Лекаря видя че има бременност.Най-добре е да отидеш в понеделник на преглед.
Виж целия пост
# 9
Отидох веднага след двете чертички, но тя ме върна да ида след 20 дни, че още нищо нямало да се види.
Виж целия пост
# 10
да отида в 9г.с ...тогава поне може да се чуе сърдечния ритам..знам че не е хубаво често да се ходи на видиозон
Виж целия пост
# 11
Обади се на твоя гинеколог да го питаш!
Виж целия пост
# 12
Първият път отидох към края на 4 г.с., началото на 5 г.с.. Видя се една мъъъничка точка.
С втората си бременност отидох в първия ден от 6 г.с., отново се видя точка.
Чак в 9 г.с. и сърдечен ритъм.
Виж целия пост
# 13
Отидох веднага след положителния тест,около седмица след закьснението на МЦ.
Виж целия пост
# 14
В 4 г.с. едва ли видят нещо,но може да отидеш все пак.Първият път отидох седмица след закъснението,но нищо не се видя,чак към 6 г.с. Вторият път си отидих в 6 г.с. и всичко се потвърди.
Честито и успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия