Относно присъствието на бащата при раждането

  • 1 583
  • 23
Здравейе,мами  Grinning

От всички изчетени теми за присъствието на бащата при раждането,така и не разбрах кога точно влиза той  Thinking  Само на края при същинското раждане,или стои там през цялото време и в предродилната  newsm78

Този път уговарям моя док да присъства таткото,но ако ще е само за накрая няма смисъл.Искам да е до мен през цялото време и все така си го представям,но днес ми изникна въпроса да не би да не позволят в предродилна .

Кога точно влязоха вашите мъже ,докато раждахте?


П.П.
Въпросът ми ,разбира се, е към майките,чиито мъже са присъствали на раждането.
Виж целия пост
# 1
Ми то няма смисъл да е само на раждането , то е кратко самото вадене на бебето, а предродилните истории са големи и там е важно да те подкрепя.
Виж целия пост
# 2
Нашия татко не е присъствал на раждането,то и не може в нащо родилно,но съм чувала че таткото е през цялото време при жена си!
Виж целия пост
# 3
Не знам къде ще раждаш, но обикновено татковците са в комплект с вип зала. Т.е. са през цялото време. При мен дойде след около 10 мин, след като аз влязох.
Виж целия пост
# 4
Седи през цялото време.
При нас точно при напъните излезе, така се бяхме разбрали предварително.
Виж целия пост
# 5
Здравей Елфичка,  Grinning
Аз раждах в САЩ, затова дано моя отговор ти бъде полезен. По време на раждането моя съпруг беше до мен абсолютно през цялото време, дори накрая доктора му даде да отреже пъпната връв. Това е голямо преживяване за тях, а и за мен беше от голяма помощ.
Незнам как е с ражданията в България, но мисля че вече и там са доста развити нещата, така че няма да има проблем съпругът ти да е при теб през цялото време.
Виж целия пост
# 6
Раждах със секцио с пълна упойка. Съпругът ми стоеше до краката ми през цялото време. Беше и до леглото ми, когато се събудих.
Виж целия пост
# 7
Ами то наистина няма смисъл да влиза накрая.Важно е да е до теб в предродилна,моя мъж влезе с мен и беше там през цялото време ,а когато ме качиха на магарето ме попитаха искам ли да ми държи ръката -тогава единствената ми претенция беше да извадят бебето!Аз не държа(нито пък той) да реже пъпната връв или да гушне пръв бебето.Идеята е аз да съм спокойна ,че е до мен ,а той ,че сме добре !
Виж целия пост
# 8
При нас беше през цялото време,но не съм раждала тук.Дори му позволиха да среже пъпната връв.
Виж целия пост
# 9
А знаете ли дали присъствието на бащата струва нещо.??? Благодаря предварително за отговорите
Виж целия пост
# 10
От самото начало, при постъпването  Peace
Виж целия пост
# 11
А знаете ли дали присъствието на бащата струва нещо.??? Благодаря предварително за отговорите

Ами да ти кажа много зависи за къде става дума.Аз не съм плащала за тази екстра.
Виж целия пост
# 12
Aз раждах в Токуда, постъпих в 11, таткото дойде към 15, защото още нямаше признаци да раждам и ми беше скучно в предродилна зала. Но когато започнаха силните контракции беше постоянно с мен. Разхождахме се по коридора, после докато ми слагаха епидуралната си лафи с доктора  Laughing и когато стана време за раждане всички заедно се преместихме в родилната.
Емоцията за него беше невероятна и както сам казва , това е било един от най-магическите моменти в живота му и всички мъже трябва да видят през какво минава жената за да дари живот  Peace.
Относно заплащането, да , плаща се , но не си спомням колко точно.
Виж целия пост
# 13
При мен беше от самото начало,когато ме приеха.
Виж целия пост
# 14
Когато аз раждах, го пуснаха да влезе след като свърши вливането на банката преди епидуралната и след слагането на самата епидурална. Това се наложи, защото до тогава бях в предродилна зала, в която можеше и друга жена да приемат т.е. нямаше как да пуснат и мъжът ми там, а след това ме преместиха във ВИП родилната зала. Беше много забавно с него, говорихме и се смеехме, докато чакахме пълното разкритие. Е, след това не беше чак толкова забавно, но се радвам, че мъжът ми беше там - чу първия плач на дъщеря си, видя я първи, имам снимки от първите и минути, а след като свърши раждането ни оставиха от 2-3 часа в залата тримата заедно.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия