За болница "Света Марина" - Варна - детско отделение

  • 1 912
  • 3
Здравейте от мен ! Имам близнаци на 3 месеца. От два месеца пием мляко "Фризопеп", тъй като ни лепнаха диагноза "непоносимост към белтъка на кравето мляко". От нашия град лекуващият ни лекар от СД, разсройство и т.н. ще ни даде направление за гастроентеролог в тази болница, за да получим протокол за намаление цената на млякото. Говорих с лекарката  от там и разбрах, че трябва да постъпим в болницата за 3 дни. Моля мами с впечатления да споделят нещо за тази болница - условия, хигиена, стаи, брой на пациентите по стаи  и т.н., защото на мен ще ми е доста трудно да бъда в болницата с близнаци без помощ от майка ми. Предварително ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз съм лежала доста пъти с дъщеря ми там,Бяхме в Д,О,на 5 етаж,От персонала съм доволна но в стаите зависи има стаи с 2 легла има и с 5 легла,Другото което е синът като бебе беше с А,Д, и единствено там /терапията/ се намери докторка която да му помогне,Преди това 6 месеца беше ходене по мъките,Става въпрос за д-р Георгиева-Шакола гастроентеоролог,Направи доста обстойни изследвания излезе алергия към крави белтък 2год,спазвахме диета и ни даваше отделно на 6месеца протокол за безплатно мляко на соева основа,Ако сте при нея бъди сигурна че няма да съжеляваш,И още за болницата зареди се с мокри кърпи задължително комплект чаршафи и удобни чехли,На приземния етаж има стол аз лично бях доволна налагало се е да купувам по нещо диетично за дъщеря ми но за целта ще ти трябват прибори,И се подготви че лекарствата ще си ги купуваш ти,А колкото до лекарката /ако сте при нея/ще останеш много доволна,дано да съм ти била поне малко полезна,Успех ти желая и нека бебешоци да оздравяват
Виж целия пост
# 2
Безкрайно ти благодаря за информацията   bouquet
Виж целия пост
# 3
Няма защо,Ако те интересува още нещо питай,Дано дотук съм ти била в полза
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия