Как бихте постъпили вие?

  • 3 676
  • 42
Ситуацията е следната: от месец обсъждаме с колежка да ходим в Турция. С нея ще идва и приятелката й. От месец избираме хотел. Два пъти сменяме дата. Избрахме последно 23-ти. Всичко организирвам аз, гледам хотели, пиша мейли, ходя по агенции. Първо не искаше със самолет- страх я било, после скъпо й било. Кандиса със самолет, но сега датата не я устройва- щяло да й дойде тогава. Ми къде спа до сега бе маце! Датата, коато иска пък се пада аз да съм неразположена. И какво излиза- за да й угодя трябва да си прекарам почивката неразположена и на доста по-солени цени. Отделно жената от агенцията чака да й се обадя днес, за да може утре да се плати, защото офертите важат до края на месеца. Обаче капризната мома отишла на обяд и дори още не е ясно дали е съгласна с всички цени на петте евентуални хотела. И аз седя и си чакам! Колежката ми е м/у чука и наковалнята- иска всички да сме доволни, но е видно, че това няма как да стане...
Та какво бихте направили вие на мое място и редно ли е да се нервирам чак толкова?
Търпя критики всякакви....
Виж целия пост
# 1
Веднагически правя резервация за себе си, другите да се спасяват! Ако и по време на почивката така ще те разиграват-тук ми се сяда,там не ми се сяда...по-добре сама на почивка,отколкото в такава компания!
Виж целия пост
# 2
А има ли възможност да отидете без нея? В кой град ще ходите? Просто се отпусни, ако може без нея - замини. Ако не, може би началото на май, и времето ще е по-топло. Само не се нервирай поради грешката на колежката. Според мен, дори и да направиш компромис и да тръгнеш на датата, на която тя иска, тя и там ще се опита да проявява себичността си. Приятно изкарване в Турция!!!! newsm10
Виж целия пост
# 3
на почивка ли отивате или на секстуризъм (не знам дали се пише слято...)
и по същество, гледай себе си, капризните да му мислят.
Виж целия пост
# 4
Датата до сега беше 23 май, сега момата иска 30 май. Колежката иска да угоди и на двете...направо не знам... Моля се мацката като се появи да каже, че й е скъпо и да се откаже...

Направо ми се отходи тотално и на мен.
Виж целия пост
# 5
Aз си мисля, че тя щом отсега капризничи , представи си какво ще е на самата почивка ooooh!
Ще има: не искам тука, искам там.

Не може ли да ги отрежеш и да отидеш с някой друг?
Виж целия пост
# 6
Ще помисля първо за себе си и ще си направя почивката както на мен ми е удобно,като има толкова претенции да се организра сама... ooooh!
Виж целия пост
# 7
на почивка ли отивате или на секстуризъм (не знам дали се пише слято...)
и по същество, гледай себе си, капризните да му мислят.

и аз това се чудя вече...  Close #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Резервираш когато на теб ти е удобно, тя след като се включва по-късно ще се съобрази! Ако отсега и угаждате със сигурност ще ви побърка от претенции на почивката! А за цикъла винаги може да попие Оргаметрил и да си го забави!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Иди сама или потърси по-читава компания. И аз съм на мнение, че ако от сега въпросната се държи така, то там ще ти скъса нервите.
Успех и не се ядосвай, почивката трябва да е свързана с хубави усещания   bouquet
Виж целия пост
# 10
на почивка ли отивате или на секстуризъм (не знам дали се пише слято...)
и по същество, гледай себе си, капризните да му мислят.

и аз това се чудя вече...  Close #Cussing out

чувал съм, че за предпочитанията там неразположението не пречило ....  обясни и да не се притеснява

Виж целия пост
# 11
Erica, бих ги отбичила и двете и бих си взела 2 хубави книги и mp3-ката на почивката Hug
Виж целия пост
# 12
Веднагически правя резервация за себе си, другите да се спасяват! Ако и по време на почивката така ще те разиграват-тук ми се сяда,там не ми се сяда...по-добре сама на почивка,отколкото в такава компания!

Много правилно, и изобщо не се притеснявай, точно в Турция няма как да останеш без компания, повярвай по добре сама, отколкото с мрънкала, няма да запомниш почивката с нищо хубаво. Джапанките в сака и билет за влака, пък такива капризи да си търсят нещо друго. Нормално е да се нервиш, поела си ангажимент.
Виж целия пост
# 13
Не бих направила компромис със себе си заради кефа на някой си, хеле пък някаква заспала колежка. Твърде малко са удоволствията в живота за да ги разваляме....... Да ида на почивка, с хапчета за спиране на цикъл, в неудобна за мен дата, непосилна цена и постоянно недоволна колежка....забрави:)))
Виж целия пост
# 14
ерика,скоро имах подобен проблем.и накрая понеже ми писна както на теб направих следното-просто обявих на хората,които бяха проявили каприз като колежката ти за датите,им казах,че докато те са се чудили вече няма места за датите,които те са искали и са свободни само датите,които аз исках. Wink newsm53схващаш ли?и те бяха принудени да се съгласят с мен. после спокойно си резервирах места за моите си дати и те даже се почустваха кофти,че така се е получило заради тях. Whistlingи така си постигнах своето.успех.дано съм ти полезна. newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия