Избор на име

  • 1 577
  • 29
Здравейте!!!Как избрахте името на детето си?Кръстихте ли го на някого?!?!?На роднина,звезда................или просто на някой добър човек или решихте име което и на двамта да ви допада без значение...................?!?!?и също знаете ли нещо за тая книга <<Магията на името>>.Търся нещо интересно във връзка с избора на име  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ами ние първия път се съобразихме с буквичката на баща ми, но и същевременно се замислих за хора, които познавам с това име. Замислихме се също и децата на детето ни какще се казват, защото и това има значение?
Виж целия пост
# 2
Кръстили сме детенце на баща ми. Мъжът ми се спря на името, аз не съм настоявала.
Виж целия пост
# 3
Ние кръстихме беба на свекърва ми. Мъжът ми пожела, на мен името ми харесва и така. Живот и здраве другото ще е на майка ми  Peace.
За книгата, нищо не знам, sorry.
Виж целия пост
# 4
Първото дете кръстихме на свекъра,а второто на майка ми.Така де спазихме традицията,но и имената са хубави.
Виж целия пост
# 5
Ние взехме буквичката на свекървата и изведохме всички имена с тази буква и си избрахме Laughing
Виж целия пост
# 6
Малкия е кръстен на баща си, и на дядо си /моя баща/
Виж целия пост
# 7
Кръстихме детето на свекъра.Но не пълното му име, а само част от него.Сина ми се казва Велизар, кръстен на дядо си Величко.  Laughing Избрахме това име не за да спазваме някакви обичаи и традиции, просто ни хареса.За момиченце аз се бях спряла на съвсем различно - Никол, защото също много ми харесва.
Виж целия пост
# 8
Голямата не е кръстена на никого,а малката само първата буква е на баща ми.
Виж целия пост
# 9
Големия е на свекърва ми, а малкия на никой.
Виж целия пост
# 10
Сънувах го.
Някаква жена ми казваше, че се казва Белослава,
защото е бяла и нежна като снега.
Не харесвам имена завършващи на -слава.
Не сме мислили как ще се казва,
Денят в който тя се роди беше единствения
в който валеше сняг. ..
И си остана името от съня.
Виж целия пост
# 11
Нямам намерение да го кръщавам на никой. харесва мточно 2 имена и идържа да бъдат те. Който иска да се сърди
Виж целия пост
# 12
Кръстих дъщеря си на майка ми , така решихме с мъжа ми и на двамата ни допада много името.
Виж целия пост
# 13
В този подфорум също има интересни теми за имената.
Виж целия пост
# 14
Решихте име, което и на двамата да ви допада без значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия