Дебатът снощи

  • 1 548
  • 22
Гледахте ли снощи прословутия дебат между Бойко и Сергей. Ако не сте го гледали е ясно, но ако сте го гледали какво ви е мнението. Промени ли този първи дебат с нещо вашето отношение към първите мъже в България или затвърди само вашите очаквания и предварителни нагласи. Изобщо тия дебати успяват ли да променят нещо или хората които си ги харесват двамата така или иначе пак си харесват.
Виж целия пост
# 1
Oт разбора на гласуването стана ясно, че само 2% от зрителите са си променили мнението към положително, демек- започнали са да ги харесват.
При мен промяна нямаше. С нищо не ме изненадаха. Искрено се забавлявах на игричките и на закачките им. Май повече си вредят, отколкото помагат с тия дебати, ама както във всичко друго, та и сега- не се усещат. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Гледах част от дебата и не се впечатлих особено.Всъщност нищо казано от Сергей  Станишев не може да промени несимпатията ми към него.
Виж целия пост
# 3
Не ме интересуват и двамата. Ще гласувам за трети.
Виж целия пост
# 4
По времето на дебата някои безименни герои от невидимия фронт като мен си бяха по работните места, така че не съм го гледала Simple Smile
Но с дебат или без - ясни са ми и двамата, и то много преди да станат 'първи мъже' в държавата.
Виж целия пост
# 5
Недей да лъжеш, никакви дебати нямаше по Дискавъри!  Naughty

Така като ме гледаш, да ти приличам на мазохист, който ще си пропилее вечерта с двама идиоти? 
Виж целия пост
# 6
Ами погледнато реално, то нищо ново не се каза по време на този дебат, за което вече да не се е водила дискусия в публичното пространство, така че мнението ми, за която и да е от двете политически сили си остава напълно непроменено. Надменното поведение на Станишев и непрекъснатите присмехулни физиономии на премиерския екип ми дойдоха малко в повече, но то това си беше в реда на очакваното, имайки впредвид, че самите те ясно съзнават своя страх от една предварително загубена предизборна битка, която тепърва предстои. Не мога обаче и да си затворя очите за това, че при експертите на ГЕРБ липсваше повече решителност и настъпателност, спрямо позициите и политическите убеждения, които защитават. Но в крайна сметка интересното тепърва предстои, ще очаквам да видя как ще се развият последващите дебати. Вчерашният беше по - скоро нещо като за загрявка на предстоящите, така усетих нещата аз. Смятам, че се очертават доста интригуващи и остри сблъсъци занапред, не бих ги пропуснала.
Виж целия пост
# 7
Гледах го и не ми промени мнението,
Вапреки, че не харесвам никого от двамата, за мен остана убежденето, че Бат Бойко се изложи - отиде там изключително неподготвен (не че по принцип е подготвен за нещо, де), но можеше малко да се постарае.
Струва ми се, че подценява малко избирателя, като си мисли, че целият народ му се връзва на популизма.
Виж целия пост
# 8
Не ми харесват и двамата. Дори и да го бях гледала, нищо нямаше да се промени. "Две петлета се скарали пред поповите врати" - или по-точно: две пуйчета се пуйчат, а фитките им ръкопляскат.
Виж целия пост
# 9
Гледах част от дебата, но гласувах с първа опция ! С нищо не промениха отношението ми. Не ги харесвам и двамата!
Виж целия пост
# 10
Двама самовлюбени лаладжии  не могат да ми променят мнението!
Лошо и за двамата.  Най - вече съжалявам нас , защото ЕнТелЕгентния народ ще "набута" поредния   "спасител" във властта.
Виж целия пост
# 11
Не ме интересуват и двамата. Ще гласувам за трети.
Peace
Не съм го гледала. Вече съм решила за кого ще гласувам и нищо не може да ми промени мнението.
Виж целия пост
# 12
Не,но така или иначе тези двамата надминават по простотия и Биг Брадър,и Мюзик Айдъл...Циркът който разиграват на умните хора им идва в малко повече...А иначе нали и двамата майка партия ги е кърмила...Какво повече има да се коментира...
Виж целия пост
# 13
Най-много ме подразни Илияна Йотова с арогантното си поведение и непрекъснатите си подхилквания и подмятания. Иначе самият дебат не беше на ниво.
Виж целия пост
# 14
Най-много ме подразни Илияна Йотова с арогантното си поведение и непрекъснатите си подхилквания и подмятания. Иначе самият дебат не беше на ниво.
И мен. Несериозно отношение, много Naughty Не го очаквах от нея, имах друго мнение. Тъй като я гледам, виждам една бъдеща Масларова Sick Че и на габарити вече го докарва...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия