венозно антибиотик - само в болница

  • 3 644
  • 4
момичета моля да се включите - детето ми като се наложи да пие антибиотик - както сега - не го приема - повръща го под каквато и форма да го дам. Педиатърката ми отказва да изпише и поставя венозно антибиотик - това ставало само в болница през абокат . Така ли е наистина - преди месец излязох от болница с малкия , сега пак ...........
Виж целия пост
# 1
Така е, малките деца се приемат в детско отделение и антибиотикът венозно им се поставя там под наблюдение. (или другият вариянт е, да те водят в ДО, а да сте си вкъщи и да ходите само за инжекции)

* Моето дете боледува почти непрекъсното, редовни "клиенти" сме на детско отделение в нашия град  Confused
Виж целия пост
# 2
Със сигурност е по-добре да сте в болница. А абокатът е задължителен. Ако успееш да се споразумееш на място с лекуващия лекар да ви пускат вкъщи, а да ходите само за антибиотика, няма да е зле. Но не вярвам да се съгласят.
Виж целия пост
# 3
Ние декември бяхме на абокат, но в къщи-ходехме само сутрин и вечер за вливанията на антибиотика и инхалациите.Така,че има начин... Wink
Виж целия пост
# 4
В петък изписаха дъщеря ми - ходехме по три пъти за инжекции и инхалации. Зависи все пак и колко е тежко състоянието на детенцето, при мен бонус е, че живея срещу болницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия