положителен тест - на видеозон не се вижда нищо

  • 8 303
  • 62
Здравейте мами,
пускам темата и се извинявам, ако вече я е имало, но ми е толкова притеснено, че нямах търпение да се ровя. Тестовете за бременност, които си направих (два) показват положителен резултат. Днес, на 7 ден от закъснението ходих на преглед, но на вагиналния ехограф не се вижда нищо (т.нар. плоден сак). Гинекологът ми не беше особено притеснен, но аз вече луднах от нерви. И затова искам да питам има ли подобни случаи, има ли повод за притеснение или просто е много рано да се види. Аз толкова се радвах на резултатите от тестовете, а сега се шубелисах и само черни мисли ми минават през главата. Ще съм благодарна, ако споделите опит и ми разкажете подобни ситуации. Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Изчакай още една седмица и ходи на видеозон или ходи още утре и си направи кръвен тест  Peace
Виж целия пост
# 2
При мен на седмият ден като ходих докито видя само струпване на клетки,но каза че е трърде рано да се говори за бременност.Изчакахме около месец и бебо лъсна на видеозона! Mr. GreenТака,че споко и не се шашкай Hug!Наистина е много рано да се каже нещо от доктора,но щом теста потвърждава изчакай малко и след седмица две отиди пак!
Виж целия пост
# 3
Според мен, просто е много рано да се види плоден сак.може би след около десетина дни ще се види.Не се притеснявай Hug
Виж целия пост
# 4
Още е рано за видеозон- изчакай малко
Виж целия пост
# 5
Аз знам че с ехограф може да се установи бременност след 15-дневно закъснение, може би на по-съвременнен ще може и по-рано, така че не се притеснявай.
Ако искаш си пусни един кръвен тест за бременност, който да повториш след 48 часа, ако стойностите на ЧГХ се удвояват , значи има нормално развиваща се бременност и когато станат над 3000 , спокойно може да отидеш на лекар
Виж целия пост
# 6
Наистина е раничко да се види:) И аз така нямах търпение, но нищо не се видя, едва на следващия преглед го видяхме
Виж целия пост
# 7
Според мен е още раничко,освен това и ако овулацията ти е била по-късно...
Ако имаш търпение изчакай още една,две седмици и иди пак или ако си нетърпелива си направи кръвен тест.
Виж целия пост
# 8
Аз знам че с ехограф може да се установи бременност след 15-дневно закъснение, може би на по-съвременнен ще може и по-рано, така че не се притеснявай.
Ако искаш си пусни един кръвен тест за бременност, който да повториш след 48 часа, ако стойностите на ЧГХ се удвояват , значи има нормално развиваща се бременност и когато станат над 3000 , спокойно може да отидеш на лекар

И аз съм на това мнение Peace
Виж целия пост
# 9
Не бързай,да се тревожиш.Изчакай още една седмица и отиди пак.Късмет


Виж целия пост
# 10
Благодаря ви, момичета, за успокоението. Шашкам се, защото при предишната ми бременност се видя веднага, не си спомням на кой ден от закъснението беше, но тогава и овулацията ми беше много по-рано от сега. След раждането цикълът ми се промени, идва най-рано на 28 ден, а преди беше на 24-25. Сега и овулацията ми е по-късно. Не знам точно кога е станало, но знам, че до 17 ден си правих тестове за овулация, все беше отрицателен резултат и аз накрая се отказах. Очевидно е станало след 17 ден. Уф, обяснявам всичко това, за да се самоуспокоявам...,ама пусто страшно се притеснявам това да не означава извънматочна бременност. Sad
Може би ще си направя кръвен тест, както ме съветвате.
Виж целия пост
# 11
И според мен е рано. Направи си кръвен тест, за да си спокойна. Успех Hug
Виж целия пост
# 12
Изчакай още една седмица и ходи на видеозон или ходи още утре и си направи кръвен тест  Peace

И аз това бих посъветвала. Най-сигурен и кръвния тест.
Виж целия пост
# 13
Аз ходих на преглед съвсем в началото и тогава нищо не се видя, и доки назначи кръвен тест, за да е сигурен. Следващият път видяхме вече сакчето! Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай,изчакай седмица и иди пак на лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия