Много се изплаших:(

  • 2 723
  • 30
Момичета ,знам ,че пускам много тъпа тема ,но съм адски притеснена и не знам как ще мигна тази нощ.
Бременна съм в 5 г.с. и днес ми се случи нещо ужасно-едно много отвратително зло улично куче ме нападна.Не ме ухапа ,но такъв страх не помня откога не бях изживявала.
Чувала съм ,че е много опасно да се уплаши бременна жена и сега съм в голяма паника Cry
Никъде не се пипнах ,но знам ли ,тези суеверия понякога излизат толкова верни...възможно ли е да се е случило нещо лошо на бебето Sad
Виж целия пост
# 1
Не си внушавай щуротии! Naughty
Убедена съм,че с лошите си мисли провокираме да ни се случват лоши неща(е,невинаги,но е важно да мислим позитивно).
Навремето когато се стрясках силно от нещо,майка ми ме караше да пия вода на три глътки и да правя три превъртания през глава... Rolling EyesСега ми е малко смешно,но тогава никой не ме е питал..но пък някои хора вярват в това.
Би могла да отидеш и да ти леят куршум,за да "изкарат" страха ти.
Не се притеснявай и не мисли за случката! Hug
А,и си купи някакъв спрей за кучета(мисля,че продават такива).
Виж целия пост
# 2
Честита бременност!   bouquet По всяка вероятност си се разминала с уплахата - не се навивай повече за да не навредиш на бебчо с много нерви.
Виж целия пост
# 3
Опитай се да не мислиш за това.Всичко ще е наред.Аз и друго бих направила,но да не открехвам стари теми....
Виж целия пост
# 4
Спокойно! Нищо му няма на бебето. То, ако толкова лесно се повреждаха, почти нямаше да има деца. Дори и да си се пипнала, пак нищо няма да му стане. Хайде пий едно вино да се успокоиш.
Виж целия пост
# 5
Мила,не си внушавай разни щуротии,за да не дръпнеш дявола за опашката с негативните си мисли.Не мисли за това,вече е минало.
Виж целия пост
# 6
Бианка,най-напред се успокой.Това което е станало не можеш да върнеш назад,но поне сега бъди по-спокойна HugНе се притеснявай толкова и на мен се е случвало да се стресна,калто и на много други бременни.Не можем да контролираме всичко.Това значи да се затворим в къщи.И мен ме дразнят уличните кучета,но такава ни е действителността.Нищо няма да стане на бебето-спокойно Hug
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви ,момичета  bouquet Hug
малко се успокоих ,но още цялата треперя ,понеже за капак бях и с детето ,за щастие и майка ми беше с нас ,та се притече на помощ.Пих някакъв успокоителен чай ,но не помогна ,много ранна бременност съм и ме е страх към друго средство за успокоение ..
Виж целия пост
# 8
Бианка , аз като бях в 6-я месец и аз какъв страх изживях - гръмна ми бойлера в апартамента, а бях сама/ мъжа ми работи в др град / не ме питай какво изживях. Но ето живо и здраво бебче си родих. Само не си го слагай присъце, успокой се и всичко ще бъде наред.Сега трябва да си спокойна и с позитивно мислене, лошите мисли ги изгони. Лека бременност и живо и здраво бебче на финал Laughing
Виж целия пост
# 9
Не бой се. Мен ме ръфа куче на караулката пред очите на полицаите, но освен уплаха отнесох и няколко рани и скъсани дънки. Като за капак отидох в поликлиниката да ми бият ваксина срещу тетанус, а още не знаех че съм бременна. Като видях положителния тест се шашнах и от възможни увреждания, но за щастие без основание. Бременните по принцип трябва да избягват силни отрицателни емоции, но не можеш да контролираш всичко винаги. Почти всяка бременна поне по веднъж се е стряскала. Споко. Мисли за хубави неща.
Виж целия пост
# 10
Бях в 4-ти месец като ме ухапа кучето на съседите Shocked . Влязох в двора защото аз от кучета никога не съм се страхувала, пък и то ме познава. Обаче явно е имало храна и го е дострашало да не му я взема  Mr. Green . Е нямах това намерение обаче кучешка работа. Така ми сръфа ръката, но за кратко и после явно се усети че е направило грешка и ме остави намира. Не се е отразило никак на малката.
Виж целия пост
# 11
Пийни една чаша вино и си легни, отпусни се и не мисли за това. Желая ти лека бременност!
Виж целия пост
# 12
Успокой се,миличка!
Сега са ти необходими само положителни емоции и много спокойствие.
Не вярвай на такива бабини деветини и се радвай на бременността си Hug
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви ,невероятни сте Hug
По ирония на съдбата никога не съм имала страх от кучета-винаги съм имала куче като малка ,последното куче беше на баща ми ,лека му пръст и беше близо 80 килограмова карачанка ,никога не ме е било страх от нея ,макар огромна и много зла.Впоследствие ми беше интересно ,че не лае детето ми ,а други деца невероятно я дразнеха.
Но това днес беше като по филмите за върколаци-сплъстено ,с кървясали очи ,тръпки да те побият newsm43   animal037
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай,всичко ще е наред Hug
И аз бях в начална бременност,когато мьжьт ми се запали с газова бутилка.Много се стреснах и се притеснявах за бебчо,но за щастие нямах проблем Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия