Искам да попитам....

  • 1 097
  • 12
Януари месец имах нормален(за мен) 4 дневен цикъл.След това,трябва да е било около уволацията ми,когато се скъса презервативът.Докато изчаквах да минат 10-те дни за да си направя тест,другият ми цикъл за февруари избърза,но беше оскъден и само 3 дни.Сега за март цикълът ми избиваше цяла седмица и накрая ми вървя само 1 ден.Напоследък се олавям,че ям много и неща,които преди това не съм обичала,коремат ми е доста поизпъкнал(обикновенно съм доста слаботелесна) и вчера ми стана лошо от цигара.Възможно ли е да съм бременна и да не го знам или си въобразявам?
Виж целия пост
# 1
Нищо не разбрах от твоя цикъл, честно казано. Как така докато чакаше 10 дни, за да направиш тест и ти дойде?
А защо не си направи тест сега? Доколкото разбирам е минало доста време. Тук никой не може да гадае дали си бременна.
Виж целия пост
# 2
Само не рабрах newsm78 правила ли си тест или не.Ако не си какво чакаш,направи си или най добре кръвен тест.Само така ще си отговориш на тези въпроси.Успех.
Виж целия пост
# 3
Това някакъв конкурс ли е??? Има ли награда за позналите верния отговор???  Crazy

Аман от тъпи теми с тъпи заглавия...  ooooh!

Към авторката - помисли само колко време ти е трябвало да издириш тоя форум, да се регистрираш, да пуснеш темата и да се обясниш надълго и нашироко за менструацията ти от януари до сега в подробностти... А колко бързо щеше да намериш отговор на въпроса си, ако беше изтичала до аптеката да си вземеш един тест за бременност....

П.П. Ако си забременяла от тоя един път през януари, значи си с месец по-бременна от мен... Повярвай ми, няма как да не си разбрала до сега и без тест за бременност....
Виж целия пост
# 4
Това някакъв конкурс ли е??? Има ли награда за позналите верния отговор???  Crazy

Аман от тъпи теми с тъпи заглавия...  ooooh!

Към авторката - помисли само колко време ти е трябвало да издириш тоя форум, да се регистрираш, да пуснеш темата и да се обясниш надълго и нашироко за менструацията ти от януари до сега в подробностти... А колко бързо щеше да намериш отговор на въпроса си, ако беше изтичала до аптеката да си вземеш един тест за бременност....
desitalee, много си лоша newsm78 Нещо нервна ми се струваш!Ти какво си мислиш че на мен не ми се искаше да напиша същото ли?Просто трябваще да постъпиш като мен,да и се обясни с 2 думи и това е!
П.П.Нищо лично. Hug Как върви бремемността ти? 
Виж целия пост
# 5
Сливница, забелязвам, че много обичаш да обръщаш темите на чат... И миналия път ти казах, ако искаш да си говорим, пиши ми на лични. Вече знаеш как става!  Peace

Колкото до това, че и на тебе ти се искало да напишеш същото... ми, да си написала! А пък това дали е трябвало да се обясня с 2 думи като теб си е мое лично решение! Нищо лично!

А иначе не съм нервна! В много добро настроение съм даже. Както можеш да се убедиш и от постовете ми в други теми...  Flutter
Виж целия пост
# 6
denimira, иди до аптеката и си купи тест! В Интернет пространството няма да получиш отговор на въпроса "Бременна ли съм"  #Crazy  Знам, че някои потребителки са малко "вещи във всичко", но съм сигурна, че гадателки няма!  Mr. Green 

Напълно подкрепям мнението на desitalee   Peace

А и още нещо: На път за аптеката, мини и през книжрница и си вземи един речник "Българска граматика" и един правописен речник.  Wink

"уволацията, олавям, коремат"   ooooh!
Виж целия пост
# 7
Напълно подкрепям идеята за правописния речник  Peace Peace Peace
Все пак един ден тези деца, които толкова много искаме и чакаме, ще трябва и да се възпитават и да се научат на нещо.
Sorry, че се отклоних от темата.
Виж целия пост
# 8
Съжалявам за правописа(не съм свикнала да пиша на кирилица),не съм си правила тест,защото тук,кадето живея не съм много на вие с езика,а и сметнах,че след като съм имала два цикъла след това,макар и не много нормални,все пак си е нещо.Реших да питам вас,преди да ходя до аптеката,защото вие сте по-запознати(като преживели бременности) и ще ми дадете съвет дали въобще си струва или е супер безсмислено.Ако мислите,че трябва да си направя тест просто ми го кажете,ако не-също.


П.С.Изпратете ми по един тълковен и правописен речник,защото тук няма от каде да си купя на Бг.Много ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 9
Аз съм на мнение да си направиш тест и то възможно най-скоро. Самият факт, че имаш някакви съмнения за бременност е достатъчно красноречив. А, ако наистина забелязваш някаква необичайна промяна в цикъла, която не се дължи на бременност, по-добре потърси лекарска помощ. Може да е нещо безобидно, но може и да се окаже проблем.
Виж целия пост
# 10
Денимира, според мен не си бременна. Казах ти го и по-горе. И това е само и възоснова на моя личен опит... Малко вероятно, направо невъзможно, ми се струва от януари до сега да си имала редовна менструация и никакви симптоми и при все това да се окажеш бременна...

Но  Naughty историята познава всякакви случаи. Така че, за да не си играем на гатанки, най-добре отиди до аптеката и си купи тест за бременност. Сигурна съм, че има начин да обясниш какво точно искаш на аптекарката, въпреки че не говориш езика... Пробвай с думичките "бейби", "прегнанси" и "тест"... Мимики и жестове също биха помогнали...

П.П. Как така не си свикнала да пишеш на кирилица? А в училище на латиница ли си писала....?
Виж целия пост
# 11
Денимира, според мен не си бременна. Казах ти го и по-горе. И това е само и възоснова на моя личен опит... Малко вероятно, направо невъзможно, ми се струва от януари до сега да си имала редовна менструация и никакви симптоми и при все това да се окажеш бременна...
Денимира,а за мен е напълно възможно  да си  бременна,защото съм се на слушала и в последните 5 години съм се "нагледала"(ако мога така да кажа)на някои случки.Моята майка е мед.лице и от нея съм чувала какви ли не неща за бременни жени,а една моя приятелка за последните 4-4,5години роди 3 деца,от които 2-рата и 3-тата бременност не разбра че е бременна и защо?:цикъла и си идваше редовно първите 5 месеца,и мога да твърдя че съм свидетел на това,защото по това време работехме заедно и на работа и дойде Ц а тя нямаше никаква дамска принадлежност и както сама се досещаш се беше "оплескала" и това се видя от доста колеги(много неприятна случка)Питала съм я : не го ли усещаше това бебе,а тя ми каза че до 7 месец не го е усещала       Whistling
Направи си тест,тук никой не може да каже дали си бременна,вече са ти го написали.........че и аз започвам да се изнервям от такива теми....
И да кажеш резултата Hug успех ти желая
Виж целия пост
# 12
Денимира, според мен не си бременна.Малко вероятно, направо невъзможно, ми се струва от януари до сега да си имала редовна менструация и никакви симптоми и при все това да се окажеш бременна...

И аз като Сливница не съм на това мнение,при всяка жена е индивидуално,никой не може да каже 100% "бременна си" или "не си бременна"Така че направи си тестче и ни кажи резултата,стискам палци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия