Как се чувствате бъдещи мами в осма седмица

  • 3 079
  • 4
Здравейте !
Бременна съм в осма седмица и ще ми бъде много интересно да си поговорим за радостните трепети на очакване , страховете и изобщо чувствата , които ни връхлитат в този етап
Виж целия пост
# 1
Защо не си пишеш в отчетните по месеци?Там ще може да обсьждате всичко,което ви вьлнува  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз в осма седмица с нетърпение очаквах следващия преглед, защото ошще не бяхме видели сърчицето на бебето. Е имах си и своите притеснения, защото бременността ми започна със съвсеееем леко отлепяне, но всичко след това беше супер (сега съм 20г.с).
Нямам нито един от страничните ефекти на бременността и чисто и просто се радвам на малкото нещо което расте в мен и броя седмиците до нашата първа среща  Laughing
Виж целия пост
# 3
topic=383272.0
Здравейте !
Бременна съм в осма седмица и ще ми бъде много интересно да си поговорим за радостните трепети на очакване , страховете и изобщо чувствата , които ни връхлитат в този етап
Мисля че тук е мястото където да си споделяте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383272.0
Виж целия пост
# 4
Честито! Аз съм в последния ден от 8-ма седмица! Ако искаш можем да се прехвърлим в другия форум при другите в 8-ма седмица! Ще се видим там! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия