как да преустроя гарсониера в двустаен

  • 9 490
  • 37
ooooh!
Виж целия пост
# 1
Дай една скица, де!
Виж целия пост
# 2
Права е baibibi, без скица няма да стане. Иначе начини има много, но по принцип не може да се разсъждава, защото има доста неща, които трябва да се съобразят.
Виж целия пост
# 3
...или поне описание на разпределението. То от гарсониера до гарсониера разлика огромна Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Може би ще повторя някоя тема, за което се извинявам ,но ви моля за съвети и още по добре придружени от снимки и може би скици, как да си преустроя моя малък апартамент.Искам от стаята която е и хол ,и спалня, и детска -едновременно /и е15 кв.м още по лошо/ да направя поне две малки стаички за да може детето ми да има собствено кътче,а останалата част да използвам като спалня? Cry ooooh! ooooh! Rolling Eyes Благодаря ви предварително и ще се радвам да ми дадете някои идеи !!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 5
ами помагайте как да стане със скицата  ooooh!
Виж целия пост
# 6
начинаеща съм и не ми е много ясно, за което се извинявам
Виж целия пост
# 7
моля кажете как да кача скица или каквото се опитах да направя  newsm78,моля
Виж целия пост
# 8
Качваш я някъде като снимка, примерно в снимка.бг и тук даваш линк към скицата. Директно във форума не може да се качва.
Виж целия пост
# 9
До колкото разбирам кухнята си е кухня, а хола всичко останало.

Може да преместите кухнята в хола и бившата кухня да стане спалня.

 В къщи кухнята е в коридора скривайки я с плъзгащи врати. Но сега махнахме вратите заради някои уреди.

А за разделяне на стаята може да ползвате гипсокартон или итонг до средата на стаята и за врата да се използват плъзгащи или врати хармоника.
Виж целия пост
# 10
Не виждам как от една стая 15 кв.м. може да станат две. Прекалено е малко помещението. Други помещения нямате ли? Кухня, баня, коридор, тераса - всичко може да се трансформира в нещо друго и жилището да стане функционално. Колко квадрата е целия апартамент?
Най-добре е да приложиш скица наистина, с размери.
Виж целия пост
# 11
Да, ако е възможно кухнята да се изнесе в коридора или на балкон, ако има такъв. Така ще се освободи една стая за детска или за спалня. Аз сега живея в такава гарсониера. Кухнята е изнесена в коридора, но размерите на коридора го позволяват. Това, което е било кухня, сега е спалнята ни, а хола си е хол+детска. Спалнята е към 9 квадрата и нещо, хола е 16 квадрата, а коридора е П-образен и е доста голям.
Виж целия пост
# 12
тераси има ли към дете стаи.колко квадрата е кухнята.аз бих избрала по голямата стая и вкарвам терасата към нея.в това помещение правя кухня и всекидневна с разтегателен диван.,а другата става детска.от значение са и финансите обаче с които разполагаш
Виж целия пост
# 13
Благодаря за бързите отговори , засега само мога малко да обясня защото от зч се мъча да кача тази схема
общата квадратура на гарсониерата е 41кв.м, кухнята вече я избихме защото в старото положение дори кухненските уреди нямаше да мога да събера, и затова се наложи избиване цялостно без плотове и др. такива-та я ползваме и като всекидневна.На стаята има тераса обаче е много тясна към 90см. , а коридорите са на Г обаче са с вградени-на единия секция , а на другия гардероб-абе направо ужас че няма на къде Cryще пробвам пак да кача скицата дето се помъчих да направя.
Виж целия пост
# 14
Апартамента ти е:

Първия вариант на кухнята ни беше така: на вградения гардероб махате долната част и вкарвате кухнята защото предполагам отзад се пада стената на банята и лесно може да се  прекара вода. и си остава горния ред на гардероба.
Кухнята става детска а вие в хола.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия