Мнение за хомеопатичните капки Euphorbium

  • 3 688
  • 13
Здравейте! Искам да попитам дали сте ползвали тези капки за хрема при деца и дали са подходящи за деца със съмнения за алергии/ но не са установени/!
Виж целия пост
# 1
Здравей ! Не съм ги ползвала .Мен пък ме притеснява това че пише да не се използват при увеличена щитовидна жлеза.
А иначе пише че стават и за алергична хрема
Виж целия пост
# 2
Действат при прозрачни сополи. При жълтеникави или зелени - нямат ефект (при моя син).
Виж целия пост
# 3
аз съм много доволна от тях сина ми беше на 6 месеца и ги ползвахме за първи път
Виж целия пост
# 4
При моето дете действат само в началото на хремата. Често обаче не успяват да я предотвратят, а после пръскам само колкото да й почистя нослето.
Виж целия пост
# 5
Аз сам много доволна от тях много ни помагат на 4-5 дни и сме без сополи вече
Виж целия пост
# 6
При моето дете действат само в началото на хремата. Често обаче не успяват да я предотвратят, а после пръскам само колкото да й почистя нослето.

 Peace  Peace  Peace
Виж целия пост
# 7
Действат при прозрачни сополи. При жълтеникави или зелени - нямат ефект (при моя син).


Значи и на нас няма да помогнат.Ние също сме със зелени сополи.
Виж целия пост
# 8
За зелените сополи можеш да пробваш с капки от физ. разтвор и кл. тинктура.
Виж целия пост
# 9
При дъщеря ми пък изобщо не действат, въпреки че винаги е била с прозрачни сополи  Tired
Виж целия пост
# 10
Ползвала съм Euphorbium за дъщеря ми.При нея нямаше никакъв ефект.И в момента е с упорита хрема и слагам само физиолог. разтвор.
Виж целия пост
# 11
В интерес на истината когато детето ми има гъсти и непрозначни сополи оставам верен фен на старите капки Коларгол, както и хомеопатични хапчета Коризалия.
Виж целия пост
# 12
Капките и аз не съм ги ползвала. Ползвала съм спрея, от който съм доволна.
Виж целия пост
# 13
Капките и аз не съм ги ползвала. Ползвала съм спрея, от който съм доволна.


Всъщност и аз капки не съм ползвала, говоря за спрея. Но те са сигурно с еднакво съдържание, така че все тая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия