Движение на българските майки ПЛОВДИВ-21 тема

  • 16 228
  • 289


Добре дошли в новата тема на Движение на българските майки-звено Пловдив   Hug


Старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372113.0

Сайта на движението:
http://fdbm.org/site2/


Координатор за град Пловдив:
Милена Тодорова /mili.m/, тел. 0899858881


Доброволци:
Вяра Илчевска /ВяраВики/, тел. 0887310103
Емилия Тодорова/ emimimi /, тел.0899668012
Росина/ mom4i /, тел. 0889650530
Поля  Спасова/Каспър/, тел.0887767054
Бистра Кутлева/bugaboo /,тел.


Домовете и семействата които посещаваме и техните отговорници: 

1. Асеновград  ДОВДЛРГ   "Таню Войвода"(от 7 до 18г.)  - отговорник  Милена Тодорова /mili.m/

2. Нареченски бани  ДОВДЛРГ (от 3 до 7г.) – отговорници Росина/ mom4i / и      Емилия Тодорова/ emimimi /

3. Зелениково  ДОВДЛРГ (от 3 до 7г.) – отговорници  Вяра Илчевска /ВяраВики/ и 
 Милена Тодорова /mili.m/
 
4. Калофер  ДОВДЛРГ "Даскал Ботьо"(от 7 до 18г.)   -  отговорници Милена Тодорова /mili.m/   и     Вяра Илчевска /ВяраВики/   

5.  Широка лъка  ДМСГД  (от 0 до 3г. )  -  отговорници Бистра Кутлева/bugaboo / и Вяра Илчевска /ВяраВики

6. Самотна майка с три деца - отговорници Милена Тодорова /mili.m/ и  Роси /4erna perla/
Нуждите на семейството са дрехи, обувки, ученически пособия и хранителни продукти.
Ето и размерите:
Момиче на 3 години-размер 116, обувки 26 номер
Момиче на 11 години-размер 145,152, обувки 36 номер
Момче на 13 години-размер 152,158, обувки 40 номер
Майката на 32 години-размер М, обувки 38 номер

7. Семейство с 5 деца, без ток и вода - отговорници  Ели /eli83 / и  Емилия Тодорова/ emimimi /
Нуждите на семейството са дрехи, обувки, памперси, играчки.

Момиче на 1година и 4 месеца-размер 86 обувки №21
Момиче на 2 години и 4 месеца-размер 102, обувки №25
Момче на 4 години-размер 116, обувки №30
Момче на 13години-размер 164, обувки №38
Момиче на 18 години
Майката-размер L, обувки № 37


8. Самотна баба, отглеждаща внучето си - отговорници Ани /antom  / и Емилия Тодорова/ emimimi /
Нужди: пролетно-летни дрешки за детето, което е на 1год. и 1м.

Очакваме събраните неща от Бизнес парк София http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378802.msg10460923#msg10460923 .
Разпределяне и носене по домовете.


Виж целия пост
# 1
Утре се очаква да пристигне камиона с кашоните от Бизнес парка - 40 бр.Който има възможност да дойде да даде по една ръчичка да разпределим нещата по домове,защото в събота имаме намерение да пътуваме до Асеновград.
Който има желание  нека се обади за да дам адреса.
Виж целия пост
# 2
кажи къде е депо- разпределение  Joy
аз научавам ден за ден задачите си, но ще се опитам да дам едно рамо  Peace
Виж целия пост
# 3
Напишете нещо повече за баба, която отглежда сама внучето си
Виж целия пост
# 4
Роси, в края на миналата тема е историята. Прочети там.
Виж целия пост
# 5
На 27.03.09 съм на работ до 15h и след това съм свободна.   Ако мислите, че ще съм ви полезна за разпределянето пратете ми на лични адреса. Искам да помогна.
Виж целия пост
# 6
Утре се очаква да пристигне камиона с кашоните от Бизнес парка - 40 бр.Който има възможност да дойде да даде по една ръчичка да разпределим нещата по домове,защото в събота имаме намерение да пътуваме до Асеновград.
Който има желание  нека се обади за да дам адреса.

Вяра, пусни ми тел си на лични, за колко часа горе долу става въпрос?
Виж целия пост
# 7
Датите за предстоящите рождни дни са:
01.04.2009г. от 10.30ч. -  децата от бебешкият дом в Пазарджик.
15.04.2009г. от 14.00ч. - децата от Мария Луиза


Тържествата ще се проведат в детски център  Тон бонбон 2   bouquet Тортите са осигурени от Черна перла  bouquet Подаръците за децата от Мария Луиза са купени благодарение на майките от тази тема  bouquet

Ще има нужда от помощ и за двете партита. Така че всеки е добре дошъл Hug
Виж целия пост
# 8
За бебешкото парти съм на разположение, но с Нели ако може, ако няма други свободни.  Ще помагам с каквото мога. Предполагам, че и за 15ти ще съм свободна, но ще потвърдя допълнително, че всичко се случва.
Виж целия пост
# 9
Аз съм  доброволец  и за двете партита Simple Smile ако ще бъда полезна с удоволствие Simple Smile
Виж целия пост
# 10
момичета, ние за 1 април ще сме най-вероятни три + персонала с децата . децата ще са не повече от 14-15 деца.

Пепи от Пловдив също ще дойде.
 Hug
най-вероятно ще им вземем плюшки някакви, но те не се впечатляват много от играчки, а от лакомства. Вниманието е най-големият им подарък.
Виж целия пост
# 11
засега и на двете дати съм свободна  Peace
обаче се нуждая от помощ  Embarassed като майка на отдавна пораснало дете
хабер си нямам кой Тон бонбон е 1 кой 2, знам само че последния е супер
защото познато мое /любимо/ дете вече го е посетило с майка си и направо..........
и аз искам да съм дечо   Joy
вярааааа къде и кога утрееееее, че не съм член на втори сезон гадатели  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
о, забравих, ние нямаме идея къде  е тон бонбон - новия
нито пък познавам града. Ако някой е с кола някъде да се чакаме, за да ни отведе или да ни обясните къде се намира за да кажа на шофьорите Embarassed
Виж целия пост
# 13
Така Rolling Eyes с колата дето я няма стана проблем,не мога да уредя,мъжът ми сега каза, че ще вземе на брат си,та до следобяд ще имам отговор,нещата къде са,на едно место ли са??
 хайде следобед ще пиша да видим какво е станало и ако сме намерили кола да идем,Еми ти ще дойдеш ли? newsm78

Тон Бонбон новия (2)е някъде до пешеходния мост,зад имарет джамия  Peace поне така съм чела,не сме ходили още  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Eli83 , половината багаж е в къщи. Аз съм на работа до 16ч., но децата са втора смяна и ако се организирате до 12ч. може да вземете нещата от тях. Само ми кажи, да ги предупредя, че те на непознати не отварят.
Тон бонбон 2 е точно там където си го описала. Ул Висла №2.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия