СПЕШНО УРОЛОГ ВЪВ ВАРНА

  • 45 275
  • 9
МОМИЧЕТА ЗДРАВАТА СЪМ Я ОКЪСАЛА ИМАМ ЦИСТИТ, ТРЯБВА ДА ОТИДА НА УРОЛОГ ПРОВЕРИЛА СЪМ ДОЦ. ПЕТКОВА-НЯМА ДА ПРЕГЛЕЖДА ТОЗИ ПЕТЪК, ЧАНКОВ ДНЕС НЕ ПРЕГЛЕЖДА В ПЕТЪК НЕЗНАМ КЪДЕ Е ГАНЧЕВ ДНЕС СЪЩО СИ Е ОТЛОЖИЛ ПРЕГЛЕДИТЕ В ПЕТЪК НЕ ЗНАМ КЪДЕ, Д-Р РАЙКОВ И Д-Р СТАМБОЛИЙСКИ НЕ МОГА ДА ГИ ОТКРИЯ КЪДЕ  РАБОТЯТ.....
От 1 ден звъня по телефони и разбрах че май всеки ден работят в различни клиники и естветвено от нито една не ти казват къде е на другия ден....
Останали са ми малко варианти д-р Паунов не доцента в Темелков; д-р Айладън или д-р Абушев- за никой от тях нямам информация и не са ми от препоръчаните лекари...но нямам избор някой трябва да ме погледне....При кой от тях да отида някой има ли личен опит с тяхното лечение, достатъчно добри ли са им диагнозите
Моля ви дайте ми съвет, не успях да намеря д-р Стамболийски и д-р Райков.....
Доста бързо трябва да реша къде да ходя за съжаление
Виж целия пост
# 1
Здравей,

Преди две-три години ходих при проф. Ненов. Преглеждаше на 2-рия етаж в Окръжна болница, имам този телефон 052 305 763. Не знам дали все още практикува, малко по-скъпи му бяха прегледите, но пък е много внимателен.
Сега намерих и тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103279
Виж целия пост
# 2
вече ходих при Абушев, не мога да кажа нищо за този лекар, сякаш доста незаинтересован от работата си нищо не обясни, каза ми да си взема антибиотика който личната ми беше изписала, който е широкоспектърен, не пусна посявка на урина.....не видя никакви песъчинки, които предния месец гинеколожката ми ги видя пече като са излизали от пикочния мехур....и т.н  с една дума смисъл за мен от неговия преглед нямаше можех да си взема антибиотика и изобщо да не ходя......и това е при положение че цистита ми изобщо не е много силен, пари ме но следобед даже забравям за него само ходя по често до тоалетната, и при полложение че му казах за съмнение за бременност.....Отговора му беше че антибиотика който е Aksef 500 можел да се пие и от бременни, но на указанията пише друго и не се препоръчва приема ако не е наложително и само по лекарско предписание при положение че се прецени риска вреда-полза....

Тъй че понеже аз доста се лутах за уролог и отидох при него само защото не можех да се вредя при другите, който мисли да ходи там едно наум.... Иначе е внимателен лекар
Виж целия пост
# 3
и аз не съм доволна от него.
за чанков,д-р ганев,д-р стамболийски,д-р амар и доц.хинев съм.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, моля някой да си каже мнението за Д-р Айладънов. Добър уролог ли е и ако може някъкво телефонче. Синът ми е с диагноза Hidrocelial и искат да го оперират в нашият град. За да не направя грешка искам консултация с този Доктор.
Виж целия пост
# 5
Извинявайте, че се намесвам в темата. Искам да помоля някой да ме насочи към някой уролог само за преглед. На 18 години съм. Момче. И да ми кажете как стоят нещата с уролога (трябва ли направление колко взимат за преглед).
Благодаря предварително. Поздрави.
Виж целия пост
# 6
Ето и моята история за доброкачествената ми простатна хиперплазия (ДПХ), Benign Prostatic Hyperplasia – BPH
http://tino.blog.bg/lichni-dnevnici/2010/10/11/.618575
Виж целия пост
# 7
Здравейте,  преди 8 месеца ми извадиха камък от бъбрека - 5 см., за съжаление се е образувал пак и бъбрека ми не е добре. моля да ми кажете  какво Ви е мнението за д-р Хинев от Терапията, някой   има ли мнение. Очаквам отговор на   canaia86@abv.bg Предварително Ви благодаря.
Виж целия пост
# 8
В никакъв случай Не отивайте при д-р Паунов !!! Парите при него са приоритет,а освен това имам чувството, че не си разбира от работата.Само губене на време, пари и нерви и то без резултат. Наложи ми се да отида при друг уролог.
Виж целия пост
# 9
д-р Чанков, доц.Хинев и д-р Стамболийски са най-добрите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия