След изтичане на неплатеното майчинство

  • 687
  • 6
Здравейте, мами!

Имам въпрос - как се процедира след като ми изтече неплатеното майчинство от 6 месеца, трябва ли да се върна на работа или могат да ме съкратят?
Взела съм вече 2-та месеца платено и сега ми изтича и неплатеното. Проблемът ми е, че си гледам детето още, не е на ясла, а пък таткото не може да вземе останалите 6 месеца неплатено, защото ще го изхвърлят от работа.
Днес ми се обадиха от счетоводството и ми казаха, че трябва да се връщам другия месец на работа.
Виж целия пост
# 1
...
Взела съм вече 2-та месеца платено и сега ми изтича и неплатеното.. .

Вероятно имаш предвид двете години платено.
Някакво временно решение е да ползваш полагащия ти се платен годишен отпуск. Щом приключиш с ползването на полагащите ти се видове отпуск тр да се върнеш на работа. Дали ще прекратите провоотношението с работодателя /щом няма кой да гледа детенце/ и на какво основание е др въпрос.
Виж целия пост
# 2
Трябва да се върнеш на работа или да напуснеш.Използвала си всичко,което се полага за гледане на дете.


мама САННЯ ,la estrella има предвид,че си е взела и платената отпуска.Поне аз така разбрах  newsm78

Виж целия пост
# 3
Да, взела съм 2-те години, после натрупаната платена отпуска /2 месеца/ и сега бях в неплатен 6 месеца.

Ако напусна, полага ли ми се обезщетение и дали ще мога да се запиша на борсата, като безработна?
Виж целия пост
# 4
Да,ще взимаш обезщетение ако напуснеш  Peace
Виж целия пост
# 5
Бебо ми е още малко но и аз се чудя какво ще правя когато ми изтече майчинството?Не може по средата на годината да почне детска градина, а няма да ми стигнат отпуските?Може би трябва да я запиша на ясла?Но защо да я записвам на ясла при условие, че още мога да си я гледам?
Виж целия пост
# 6
детска градина се почва и посредата на годината,стига детето да е навършило 3 години
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия