срещата в Софияленд

  • 2 089
  • 38
http://photos.yahoo.com/dessita_s
Срещата мина много приятно, бяхме може би около десетина мами, но с големи трудности да си запомним имената, никовете и кой от къде е. Все пак преобладаваха германските и английските мами, имаше по една от Франция /Галя, не запомних ника Embarassed/, от Сиатъл и от Торонто. Моля да ме извинат всички, които не споменавам, а и за това, че не запомних имената и не мога да дам надписи на снимките. Нека който се познае, да ми пише как се казва. Но и аз сравнително малко снимки направих, другите мами повечко се постараха с филмовия материал, така че те ще дадат по-подробна информация!
Виж целия пост
# 1
Много хубави снимки Simple Smile.Ама големи сте сладури.Ех така ми лпсва това пусто море................Това Приморско ли е на снимките?Аз обаче разбрах че сте имали и други изпълнения.Йорко се бил изгубил на мери от Англия.Горката-снощи като ми разправяше как се е почувствала..ужас.
Виж целия пост
# 2
Аз по4ти нищо не усетих от срещата,защото малката ''маймунка'' си искаше своето #CrazyНе успях дори да се запозная с вси4ки Confused
Мери ,надявам се вси4ко да е наред с малкия.
п.с. на снимките ме няма Crossing Arms Mr. Greenопа аз съм Белев Embarassed
Виж целия пост
# 3
Значи и екшън е ималооооо Crazy
Дано всичко да е наред сега с баткото беглец
Дано сте се харесали и сте намерили обща приказка
Айде да ни драснете кои сте били там и дано да има още снимки  Praynig
Виж целия пост
# 4
Чудесна среща сте си направили. Simple Smile Трябва да кажете, кои се видяхте, поzнати фиzиономии, но не мога да ги свържа с никове и имена.
Виж целия пост
# 5
Ех завидях ви! Благородно разбира се Flutter а през септември (началото) не може ли още една среща?
Виж целия пост
# 6
Дааа, много хубави снимки, само да не бях толкова дебеллаааааааааааааааа Sick Sick
И всички, с които се запознах бяха много сладки
Виж целия пост
# 7
Ама я кажете кой кой по снимките?
Виж целия пост
# 8
И аз нищо не усетих от срещата заради синчето Rolling Eyes Никога не съм го губила за толкова много време!!! Животът ми се беше обезсмислил за около 30 мин  Cry Слава богу той не е и разбрал, че е загубен Wink Веселил се е човека и е забравил за мама  Heart Eyes
Беше намерен от майката на Снежето  Hug Хиляди благодарности!!!
Виж целия пост
# 9
Едно кратко сумиране
1. Шоши
2. Десита
3. ММ
4. МЕРИ
5, Евелина
6. Снежи
7. А.А. Белев
8. Салис
9. Мама Щрумф
10. Ролингстоунс
11.Таннита

Давайте кои са другите и да кажете коя коя е!
Виж целия пост
# 10
Значи аз с кого успях да се запозная. Снимка 65 е Шемет (тя е от скоро във форума, женена за британец живееща в дубай в момента Simple Smile първа клюкарка съм Laughing), После ММ и разбира се Десита. Истински имена не знам! Това е от преди да загубя синчето, зашото го виждам че лапа захарен памук на тази снимка.
Снимка 66 моя милост в гръб (леле колко съм дебела newsm78 и с таз ефирна блузка кърмаческия сутиен се е откроил доста  Embarassed), баткото лапащ памук (преди да се загуби) и Снежето от Канада е седнала до мен. Таткото беше френско говорящ май, но не знам чия собственост Wink Пропускам снимка и на 68 е ММ. 69 знам само мамата на която се вижда главичката. Тя е от Нотингам, Евелина и бебенцето с рокличката е нейното. 70 мисля е Сали от Лондон, но не успяхме да се запознаем лично. 71 е Снежето пак, може би точно тогава съм загубила баткото защото тя изглежда доста угрижена и притеснена  Confused 72 е Шемет с нейното девойче, тя има и момченце на 5 год.
Виж целия пост
# 11
Заради бъркотията съм пропуснала Шоши  Cry
Виж целия пост
# 12
Супер си изкарахме! Много се радвам, че се събрахме много мами  Heart Eyes
Приспивам детето и ще дам и аз линк за мойте снимки  Grinning
Виж целия пост
# 13
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7422&AlbumId=19028  Laughing
Отварят ли се?
Предварително се извинявам, ако съм прекръстила някой  Embarassed
Виж целия пост
# 14
Много хубава беше срещата. И аз имам снимки, но ще ги пусна след около два дни, живот и здраве ако се приберем благополучно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия