Кардио и силови тренировки в домашни условия

  • 38 813
  • 437
Стари теми:
 Домашна аеробика и тае бо   
 Домашна аеробика-2
Teма 1-Синди Крауфорд
Тема 2-Синди Крауфорд
Тема 3-Синди Крауфорд   
Тема 4-Синди Крауфорд

А ето и програмите:
CD1-Синди
CD2-Синди
Идеален ханш
Стройни и красиви
Още програми с упражнения
Упражненията на Синди Крауфорд директно от You Toube
Руски сайт за тренировки в домашни условия
Упражненията на Jordan за след раждане
Тренировка у дома( упражнения със снимки)

КАЛКУЛАТОР ЗА ИЗМЕРВАНЕ НА ТЕГЛОТО Mr. Green

Още програми:
Зумба
Каланетика
Pump It Up! The Ultimate Dance Workout DVD RIP
Пилатес
Turbo Jam
тае бо
Carmen Electra Fit To Strip

Растяжка за 10 минут
10 минут для пресса
Ноги за 10 минут
10 минут для ягодиц
10 мин. Пилатес



Виж целия пост
# 1
аз ли съм първа  Mr. Green

10 Упражнения За Стегнат Корем
belly dance
Фитнес и аэробика

таблица
Виж целия пост
# 2
Аз съм писала в темата са Синди. И аз съм тук.
 Гледам Синди да играя 3-4 седмично, през другото време Стройни и красиви
(нещо Идеален ханш не ми хареса) и пилатес.
Приятна вечер   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ето ме и мен!
Казах ви, че се присламчвам и съм тук

При вас - за аеробиката, при "зеленцата" - за диетата  Peace

А защо няма отпред, още при линковете към аеробиката, таблицата с мерките на момичетата. Гледам, че ние сме всичките един ръст. Само дайчето е по-височка  Peace. А този калкулатор за пожелателните килограми бих го  hit Аз блъскам да стана 60кг. евентуално до края на годината И ДА ГИ ЗАДЪРЖА НАЙ-ВЕЧЕ!!!, той ми казва, че трябва да съм 51кг  Cry Аз 51 не се харесвам - виждала съм се и така - но погрознявам от слабост. Искам си 60! Затова съм и при вас  Hug
Виж целия пост
# 4
 Hug
Виж целия пост
# 5
Ей ме на и мен! Здрасти на всички wavey
Аз днес съм леко болничка така че пропускам каланетиката apchih
Момичета, може да помислим и за обединяване на табличките с мерките, ако всички са съгласни  Hug
Виж целия пост
# 6
А защо няма отпред, още при линковете към аеробиката, таблицата с мерките на момичетата.
 Относно таблицата за сега имаме две от двете теми.Момичетата,които ги правят може да се разберат да се обеденят данните в една таблица.Ако искате да дадем на лични нови мерки,че моите вече са с доста минуси в сантиметрите.

А за калкулатора просто го копирах от едната тема,но в интернет има много такива и все различни,но всеки може да си се води по собствени критерии.
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз тука, да има кой да агитира за Каланетика и малко Зумба  Wink
Виж целия пост
# 8
здравейте! Hug
 Pina, благодарение на твоите постове започнах каланетиката.Благодаря ти!  bouquet
при мен проблема е корема и много се надявам да успея с каланетиката, засега съм на 5-ти час
Виж целия пост
# 9
Нека и аз да се запиша в новата тема! Hug
Виж целия пост
# 10
me4ta22, този калкулатор наистина е много стресиращ, мен ме дава че трябва да съм 46. Аз сега съм 50 и кожата ми изглежда ужасно и се замислям за пластика или пък защо да не ги направя тези 46 и директно да лягам под ножа. В същия сайт, където е калколатора четох че могат да се правят пластики на няколко места едновременно, стига да не са в близост едно до друго Joy
Виж целия пост
# 11
А за обобщаване на двете таблички с мерките вчера предложих на момичетата от по-старата тема и те се навиха, но все пак не е само въпрос за дискутиращите, а на момичетата, които са ги създали.
Виж целия пост
# 12
mimi_msm, сега прочетох какво си ми писала в старата тема, но вече нали ще пишем тук, че тук ти отговарям. Да, наистина яко тренирам, нямам пропуснат ден. Днес - общо 2 ч. и 50 мин. - два диска от сп.Селф, въртене на обръч, въртене на диск/новата ми придобивка от Орифлейм/, силови упражнения с гири/основно бицепс, трицепс и рамо/, допълнително упражнения с балансираща топка. Всъщност долу горе по толкова тренирам откак от 10 дни съм си у дома. Cry обаче резултата е нулев, никъде никакво стягане Cry
Виж целия пост
# 13
[ Да, наистина яко тренирам, нямам пропуснат ден. Днес - общо 2 ч. и 50 мин. - ..............
vessit какво правиш  Shocked изобщо как успяваш толкова много

А за таблицата: за мен е все тая кой ще я прави  Wink
Виж целия пост
# 14
Кalaka, просто имам по-малко ангажименти. На 43 съм/май бях ви казала/ с 26 годишна дъщеря, несемейна, но живее с приятеля си и нямат намерение скоро да ме правят баба. Така че в момента всичкото извънработно време си е на 80% само мое. Пък и сега съм в болнични, ама нищо сериозно - нерви само.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия