Гласувайте за приказките за месец септември

  • 2 612
  • 21
моля мами и татковци, гласувайте за приказките. Тези 4, които получат най-много гласове, ще бъдат прочетени в септемрийските предавания на "Професия Родител" по радио нет.

Моля, гласувайте за четири приказки.
Това не означава,че конкурсът е свършил,  Grinning
той продължава и през следващите месеци Joy

Ето тук можете да прочетете приказките.
Виж целия пост
# 1
Хайде милички гласувайте. Grinning
Виж целия пост
# 2
Гласувах, но първите две май не отговарят много на сезона нищо, че времето не е съвсем лятно.
Виж целия пост
# 3
Гласувах, но първите две май не отговарят много на сезона нищо, че времето не е съвсем лятно.

Хе-хе, ти според сезона ли четеш?  tongue
Виж целия пост
# 4
Гласувах, но първите две май не отговарят много на сезона нищо, че времето не е съвсем лятно.
Просто обра точките ! Whistling
Виж целия пост
# 5
Готово-разписах се и тук!Като негласувах за парламента дето хич не им вярвам,тук поне ми е повече от приятно да си дам гластчето bowuu
Виж целия пост
# 6
и аз гласувах. за първите 4. последната нещо не ми .... Confused
Виж целия пост
# 7
Мили момичета, приказките ви са чудесни!!! smile3501

Моят фаворит е Ян и Коледните му приключения. Някак ми звучи  леко, достъпно и в същото време доста ярко тази приказка...съвсем по детски се увлякох докато я четох.  Мечтите и реалността са се вплели толкова живо в нея, че аз наистина май все още съм дете Simple Smile
 newsm51 За мама и нейният прекрасен герой!
Виж целия пост
# 8
аз гласувах за Пумпелина, Ян и автомобилната приказка
но ми се струва, че са дадени прекалено много възможности за избор, от 5 трябва да изберем 4
Виж целия пост
# 9
Четири защото избраните четири приказки ще се бъдат записани заедно и ще са за септемврийските предавания. Но тази която остане ще я включим и в следващите класации. Важно е да се изберат сега четирите най- харесвани приказки.
Виж целия пост
# 10
Много хубави прикаzки. Аz съЩо пиШех раzкаzи и стихове по рано, но откакто съм в Германия отвикнах и лекотата, с която пиШех преди се zагуби и сега ниЩо не става Sad Откакто преди два месеца намерих форума се отпуснах и вече правя първите стъпки Crazy СледваЩият път може и аz да се вклуча Thinking
Страхотни сте
Виж целия пост
# 11
Гласувах Flutter!
Виж целия пост
# 12
И аз гласувах...започвамс илюстрациите...незнам дали ще успея за всички приказки, но ще се постарая!Всички са страхотни..Нека по - добрата спечели! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Всички са много хубави.Браво момичета  bouquet smile3501
Виж целия пост
# 14
Най-любима ми е ми е принцеса Пумпелина   love001,но и другите са СТРАХОТНИ!Браво момичета! smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия