мисед при първа бременност

  • 1 467
  • 7
Здравейте момичета.Извинявам се предварително ако повтарям тема но съм ужасно притеснена,съвсем нова съм и много изплашена.моля ви кажете ми някои знаели колко висок е шансът за мисед при първа бременност,толкова често ли се среща?
Виж целия пост
# 1
На мен Кременски ми каза, че вероятността е 25% (според неговите наблюдения).
Виж целия пост
# 2
bambiM, някой казал ли ти е че имаш предпоставки за мисед или сама си се шашкаш?
Какви са тези приказки  Close....Вместо да се радваме на хубавото събитие мислим за мисед......
А колко по-страшни неща има... какви болести и усложнения...като сте тръгнали да мислите за мисед, защо не подкарате и другите лоши мисли успоредно.
Винаги ми е било чудно как може вместо да се радваме за хубавите неща да дърпаме дявола за опашката и да мислим за най-лошото. момичетата тук се радват на всеки положителен тест, а ти най-лошото изкара като основно!!!! Направо не мога да повярвам  Confused .....
Виж целия пост
# 3
БамбиМ, и аз съм на същото мнение като Cho_ko !
Носи си новите дрехи, гледай си живота, а каквото дойде.
И много не чети тоя форум ако ти е за първи път!
Виж целия пост
# 4
Шансът по прицип за ранна загуба на плода е доста висок. Шансът за мисед при първа или втора бременност пак е висок.
Предлагам ти да не мислиш за това обаче. Ако има бременност и се съмняваш в преценката на лекаря, потърси второ мнение.
В 7 г. с. трябва да има пулс. Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 5
Ти бременна ли си или си претърпяла аборт? Ако само си вкарваш драми в главата искам да ти казжа, че веднъж започнеш ли край няма. Аз също сама се наплашвах по време на бременността ми - пъро беше дали бебето ще има пулс? дали се развива нормално? а, вече има пулс, но дали ще е така и на следващия преглед? ами за феталнта морфология - дали всички органи са се развили нормално и функционират нормално? ако сега плодът загине (вече след средата на бременността) какво следва? Ами после след раждането синдром на внезапната детска смъртност?

Пиша ти това не за да те плаша, просто в живота ни могат да се случат милион лоши (и разбира се хубави) неща и не можем да прогнозираме всичко или да изчиляваме статистиката - дали ние сме един от тези 25% например. Гледай си живота и се наслаждавай на бременността.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви милички,вече съм по-спокоина.Съвсем нова съм и много уплашена.        Да всичко ще е наред
Виж целия пост
# 7
На мен също ми казаха,че при първа бременност е напълно  нормално да се получи мисед ,друг е въпроса ,че е много тъжна случка за всички нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия