СЕКЦИО

  • 3 104
  • 46
Здравейте мами,рових се ,но не открих нищо!
 Искам да питам след секцио колко най-малко време трябва да мине за бебеправене? Не мога повече да чакам , но в същото време ме е страх  Sad Та има ли мами които са забременели след секцио ,оф, разбира се че има... Sad, искам да знам колко е бил периода за чакане ,познати или вие,истории,съвети,предложения,специалисти!
Виж целия пост
# 1
Знам че трябва да има разлика 2 год. от секцио до секцио , ако разбира се си решила второто да е секцио ... т.е. като мине година и малко след първото раждане може да работите за второ бебче  Peace
Виж целия пост
# 2
На мен и двамата лекари при които ходих ми казаха да има 2 год между двете операции.
Разбира се ,има и забременели по-рано,родили живи и здрави дечица,но риска от усложнения е по-голям.Потърси специалист,за да ти каже дали си се възстановила ,всеки организъм е различен и се възстановява за различно време.
Успех!
Виж целия пост
# 3
и аз знам че трябва да мине около година и нещо и тогава да се започне с опитите . лично аз нямам деца все още , но имам приятелка , която първото си дете го роди секцио , сега пак ще ражда секцио и разликата между двете деца ще е 2год и 1 месец . дано съм била полезна
Виж целия пост
# 4
и моят доктор ми каза да мине около година и половина след раждането, за да започнем с опитите.
Виж целия пост
# 5
Моята лекарка каза 2 години. Заповядай две  полезни теми - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376181.0
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361670.0
Виж целия пост
# 6
И аз знам,че е добре след около две години най-рано.
Виж целия пост
# 7
и двете момчета са се появили на бял свят със секцио. разликата им е 2г и 5м почти.
успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
Ох, мила много е трудно чакането. Но в никакъв случай не бива да бързате прекалено много. Това най-добре ще ти каже гинеколога. На мен ми каза година и половина-две Peace Въпреки, че имам приятелка, която шест месеца след секциото беше бременна. Роди второто без никакви усложнения.
Успех Hug
Виж целия пост
# 9
Знам че трябва да са минали две години за да се възстанови напълно матката  Peace
Виж целия пост
# 10
И на мен доки ми каза две години,но смятам,че си е индивидуално вьзстановяването.Има мами с породени деца и две секциота,така,че си е до човека,а и до лекаря който ги е правил.
Виж целия пост
# 11
Година след първото секцио, могат да започнат опитите. Така ми каза моят гинеколог след като родих секцио.
Виж целия пост
# 12
Мен лекарите ме предупредиха че трябва да са минали 3 години и тогава може пак като задължително пак секцио
Виж целия пост
# 13
Моя приятелка роди на скоро и разликата м/у двете й деца е 1 год. и 9 мес.И двете родени Секцио.Нямала е проблеми, но все пак е най-добре да се посъветваш със специалист за рисковете и сроковете.
Виж целия пост
# 14
Принципно казват около 2 год. Ако искаш да раждаш нормално 2-рото трябвало 3. По рано е опасно за теб и бебето, но има мами от форума забременели 6 месеца след секцио и всичко е минало благополучно  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия