Болки в гърдите

  • 3 910
  • 19
Аз съм бременна в 4-5 г.с. и през това време всеки ден ме болят гърдите. По-принцип съм по-надарена и сега откакто съм бременна за това време много ми пораснаха гърдите и ги усещам, че са станали и по-твърди. Въпроса ми е има ли някои такъв проблем и какво да направя, за да спрат да ме болят гърдите. Болките ми са същите както през седмицата, когато съм неразположена.  Hug
Виж целия пост
# 1
Не знам какво можеш да направиш.Май нищо.Мен също ме боляха много до края на 3я месец.Дори спях със сутиен,защото всяко едно движение ми причиняваше болка.
Виж целия пост
# 2
И според мен няма какво да направиш, само да търпиш  Wink Чак толкова ли е силна болката? При мен е по-скоро напрежение...
Виж целия пост
# 3
Няма и да спрат скоро, нормално е и всичко ти е наред. Мен до края на 4ти месец си ме боляха, след това остана зоната на зърната да ме боли и все още ме боли, ама тва е. И аз като теб съм си надарена, а сега не ми се и говори на тази тема, чашка Д не ми става.

Лека бременност!
Виж целия пост
# 4
Едва ли можеш да направиш нещо освен да чакаш да отмине болката.
Мен ме боляха до края на 3 месец,едва си слагах сутиена от болка.И аз съм с по-голям бюст.
Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 5
Хормони-няма спасение от тях Wink,И мен ме боляха въпреки че бюста ми е малък(за мое съжаление Mr. Green)
Виж целия пост
# 6
Нищо не можеш да направиш.Хормони.Лека бременност. Peace
Виж целия пост
# 7
Както са ти казали момичетата,няма какво да направиш и мен ме боляха в началото,но сега ми поминаха,освен търпение друго не мога да ти кажа Peace
Лека бременност!
Виж целия пост
# 8
Няма какво да направиш друго освен да чакаш.И мен в началото ме боляха,макар да не бях с много голям бюст.
Виж целия пост
# 9
Наистина това си една от "екстрите" на бременността!Не ги пипай, търкай или масажирай по някакъв начин! Naughty
И мен много ме боляха още от самото начало, гадно е, знам, ама ще търпим, няма как!
Само за успокоение ще ти кажа, че аз имах периоди през които болката отшумяваше и изобщо не ме боляха, после пак започваха да ме болят!Няма страшно, дано твоитв периоди без болка са по- начестичко! Wink
Виж целия пост
# 10
нормално е
Виж целия пост
# 11
И  мен ме боляха доста.Спрях да си слагам сутиени,въпреки че не са ми малки,но предпочетох късите потничета.Те не ме убиват и не  притискат гърдите ми.Слагах си ги дори и през ноща,защото всяко завъртане ми причиняваше голяма болка и с потниче ми беше по-добре. Hug
Виж целия пост
# 12
Ето още една подобна тема !
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384051.0
Виж целия пост
# 13
До третия месец и мен ме боляха макар че съм с малък бюст  Peace
Виж целия пост
# 14
Нищо не можеш да направиш. Лека бременност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия