Burgas Plaza и нови вериги магазини в Бургас !

  • 47 583
  • 505
# 60
Купих си от "Метро" в петък кисело мляко"Аро"/фирмената марка на магазина/ по 12 ст. кофичката.Не е много гъсто-2% масленост,но е добро.
Виж целия пост
# 61
"Спорт депо" откри шоурум в Бургас
Автор: Морски дневник


Най-голямата верига магазини за спротни стоки у нас "Спорт депо" откри шоурум в новооткрития  МОЛ "Бургас плаза". Мултибранд магазинът ще предлага последните
колекции на световните спортни лидери: Adidas, Puma, Nike, Lotto, Lafuma, Lowa, Jack Wolfskin. "Най -добрите продукти на Kettler Germany, Elan, Fisher, Head, Babolat, Mikasa,
Alpina са само част от селекцията от над 50 световно известни марки, каза Иво Тодоров, маркетинг мениджър на "Спорт Депо" АД. По думите му от този сезон компанията е и
официален вносител на италианската марка Sergio Tacchini за България, а от есента ще представлява и Reebok.

Двуетажният търговски и развлекателен център "Бургас плаза" разполага с над 30 000 кв. м търговска площ, като на 13 000 кв.м е разположен първият у нас хипермаркет на френската верига "Карфур" (Carrefour). Освен магазините с обща площ 16 800 кв.м, комплексът ще разполага също с ресторанти и заведения за бързо хранене с общ капацитет от 515 места. Интересна и уникална за България е концепцията за паркинга,
който ще бъде на две нива – наземно за 660 автомобила и второ, с 611 места, разположено на покрива на комплекса.
Burgas Plaza се намира на ул. "Транспортна" в съседство с други хипермаркети като ЧМетро" (METRO) "Баумакс" (Baumax) и Техномаркет.

"Спорт Депо" АД е създадено през 1998 като частна компания, развиваща дейност, изцяло концентрирана в областта на вноса и търговията със спортни стоки, фитнес оборудване,спортни аксесоари  и др. за всички спортове.  През последните години компанията разшири своята дейност откривайки редица нови търговски обекти с обща площ над 5000 кв.м. Съгласно възприетата търговска концепция от Спорт Депо за
предлагане на спортни стоки на световноизвестни марки на едно място, разрастването на националната верига включва откриване на търговски обекти в почти всички големи градове на страната, като се
очаква до 2010 год. да бъдат открити и над 20 франчайз магазина, каза Иво Тодоров. Чрез дъщерните си компании "Спорт депо" е доставчик на световните търговски вериги  като МETRO, Carrefour, Baumax,
Praktiker и Real в Сърбия, Румъния и Хърватска.
Компанията разполага с 24 часов онлайн магазин.
Виж целия пост
# 62
20 000 кисели млека по 15 ст. продадени за ден
30 март 2009 / News.dir.bg
Само за ден от киселото мляко, което се превърна в най-търсен артикул в Бургас заради цената си от 15 стотинки, са били продадени 20 000 кофички в най-новия хипермаркет в града.
Млякото е произведено за фирма „ГАВРА" ЕООД, е записано на етикета на кофичката, която се продава като „Селско кисело мляко" от 400 грама, съобщи globusnews.net.
В рамките на три седмици в морския град бяха открити магазини на две от най-големите компании - "Кауфланд" и "Карфур", за продажба на дребно в световен мащаб. Преди това в града врати отвориха и други хипермаркети, които държаха високи цени. С новите играчи на пазара обаче, ситуацията се промени коренно. В момента всеки се опитва да привлече клиенти с цени като тези за мляко от 15 стотинки. В някои от магазините то може да се открие и за 14 стотинки за кофичка.
Вече трети ден бургазлии хапват банани за 99 стотинки килото и портокали за 89 стотинки. За да се доберат до желаните артикули гражданите дори се блъскат и обиждат от ужас, че евтината стока може да свърши.
На откриването на един от магазините две жени припаднаха, като на този ден през касите му са минали 40 000 клиенти. По думите на управителите подобно нещо се е случвало само в Китай. В останалите държави, където веригата има магазини, не е имала толкова клиенти и стоката не е била разграбвана за такова кратко време. По думите им за десет часа са продали 17 тона банани.
Проверка показва, че в най-новия от магазините хората масово пазаруват възглавници и куфари. Във всяка втора количка могат да бъдат забелязани тези артикули и ако някой е попаднал там случайно би си помислил, че града се евакуира. Причина за интереса към тези стоки е отново ниската цена. Декоративните възглавници се продават по 1,99 лева за брой, а куфарите по 9,99.
В хипермаркетите могат да се намерят магнитен велоергометър за 99 лева, мъжки и дамски дънки по 14,99 лева, шоколадови яйца по 29 стотинки за брой и други стоки на цени, които убиват кварталните супермаркети.
Виж целия пост
# 63
Някой да е обръщал внимание какви са цените на бягащите пътечки в Карфур-Бургас?
Виж целия пост
# 64
Примерно

http://www.sportdepot.bg/products/fitness/home-fitness/run/1784-bygashta-puteka
Виж целия пост
# 65
А в "Спорт депо" има ли детски стоки?
Виж целия пост
# 66
http://www.sportdepot.bg/products/sportswear/kids/clothing
Виж целия пост
# 67
Ще почакаме Адидаса. Wink
Виж целия пост
# 68
Оф, извинявайте за спама, ама не мога да разбера, защо уважаемия гост не се регистрира ...
Не, че нещо, ама ми е малко досадно. Tired
Виж целия пост
# 69
 Peace
Виж целия пост
# 70
pashic направи си реклама на магазина, сега можеш да спиш спокойно.
Виж целия пост
# 71
И аз да се цопна тук Mr. Green. Онзи ден бях в Мола и си купих от Sport Depot много сладурски балеринки на Пума. Повечето магазини не са отворени, но общо взето като марки много ми допадат Heart Eyes

Може ли снимки на балеринките и коментар за тях ?
Ние в събота ходихме там, но се навряхме първо в Карфура, а след него нямах сили и нерви да разгледам другите магазини и го отложих за следващият уикенд.

 Ок, ето и снимките


Виж целия пост
# 72
А в "Спорт депо" има ли детски стоки?

 По принцип имат, но в магазина им в Б-с нямаше нищо детско. Аз търсих за децата, но нищо нямаше за тях Tired. Може да се поръчва онлайн от сайта им Peace. Аз съм поръчвала и много бързо идват нещата Grinning
Виж целия пост
# 73
Аз също гледах за маратонки за момченце - имаше няклко модела - не повече от 5-6 и все бяха бели и ми приличаха на женски... Паоло Ботичели беше отворен и зареден със страхотни модели от новата колекция на приемливи цени... Има впечатляващи парфюмерии  Heart Eyes Като цяло - ще почакаме още за новите магазини, боулинга и киното... Между другото боулинг направиха в Меден рудник - 5лв на човек за 10 двойни хвърляния.  Peace
Виж целия пост
# 74

 Ок, утре ще ги цъкна  Peace

Благодаря ти , ако може и да кажеш кой номер са ти, ако са 41 ще те помоля да измериш стелката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия