Дайте мнение за доц. Конова и доц. Стойков от КИРМ Плевен

  • 8 131
  • 9
Здравекйте! Искам да си запиша час в клиника Кирм. Дайте мнение за тази клиника и за лекарите доц. Конова и доц. Стойков? Някой ходил ли е при тях?
Виж целия пост
# 1
С доц. Стойков не съм се срещала, но благодарение на доц. Конова имам момиченце. Много съм доволна от нея. В клиниката всички са много мили и услужливи. Аз останах с доста добро впечатление от персонала. А на доц. Конова ще съм благодарна цял живот.
Виж целия пост
# 2
Пациентка съм на доц.Стойков от 5 години.Вече писах на Soul в друга тема за него.Няма да престана да хваля този лекар!Сдържан е в приказките,но бъди сигурна ,че ще приеме твоя случай така,сякаш си единствената му пациентка!Пиши на лични,ако искаш повече подробности.Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
доц. Конова е много добър специалист и е много отзивчива. в добри ръце си. Peace
Виж целия пост
# 4
Зависи за какво ти трябват.
Виж целия пост
# 5
Доц. Конова- РАЗКОШЕН ЧОВЕК И ОТЛИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ! Имах мисед преди близо две години- тя установи проблемът и благодарение на нейните резултати и съвети за лечение намерих докторите, които ми поддържат бременността! Praynig
Доц. Стойков-не съм очарована...и той беше поредният доктор, който ми предписа най-обикновените и тревиални лекарства за кандида, която си влачех от 7-8 години,и въпреки въпросите ми как ще ми я лекува без антибиограма, той каза, че не е проблем това...Е, само дето се мъчих с неговите предписания...кандидата си стоеше, докато не отидох при най-обикновен доктор, който ми взе секрат и ми пусна и антибиограма и ми предписа целесъобразното лечение.
Останалия екип на доц. Конова- очарована съм от всички! Ще им бъда благодарна цял живот!!!  Peace
Виж целия пост
# 6
Подкрепям мнението на Денива за доц. Конова. Peace
Виж целия пост
# 7
Здравекйте! Искам да си запиша час в клиника Кирм. Дайте мнение за тази клиника и за лекарите доц. Конова и доц. Стойков? Някой ходил ли е при тях?

Благодарение на доц.Конова и на нейният екип имам едно прекрасно момченце..Ще съм и благодарна цял живот.Имах две загуби,а тя бе човекът,който откри мойте проблеми.

УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 8
За доцен Конова нямам думи невероятен специалист и човек , сърдечно и благодаря за всичко което направи за нас, също така безкрайно съм благодарна на доктор Емин и целия екип във клиниката , незнам след две седмици резултата какъв ще е но те направеха всичко кето е необходимо .
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви за мненията!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия