www.promod.fr- 30

  • 20 441
  • 359



СНИМКИТЕ СА ЛИНКОВЕ НА САЙТА!



Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с карти Виза, Мастъркард, CB, Американ експрес или френски банкови чеокове, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!



Поръчващи по местоживеене:
tedd    За цялата страна, по градове с безплатна доставка


Ve$$elka За Пловдив

Шушоната  За Бургас



моля, желаещите да поръчат да се обърнат директно към организиращия поръчки на ЛС!


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:
ТЕМА 28
ТЕМА 25
ТЕМА 24
ТЕМА 23
ТЕМА 22
ТЕМА 21
ТЕМА 20
Виж целия пост
# 1
За пръв път да успея да се запиша първа.
Успешни покупки на всички!
 Hug
Виж целия пост
# 2
Запис и от мен.

Теди, очертава ли се нова обща поръчка тези дни?
Виж целия пост
# 3
На Теди днес е ден за липосукция...
Дали добавят нови неща в намалението тези дни или са си едни същи?
Виж целия пост
# 4
записвам се и аз защото от както си купих някой неща на promod от Малта съм голям тях фен. Още повече че всичко което съм си купила е снежно бяло на цвят и въпреки многото носене и пране не са мръднали-много са им качествени нещата
Виж целия пост
# 5
Аз да питам и в новата тема за тази ризка-елече
http://www.promod.fr/chemisiers/tunique-et-gilet-superpose-blanc … -R6260024620.html

Сбъдваща мечти, дали си я виждала на живо... newsm78

Изглежда ми свободна и се чудя 36 или 38номер?!
Виж целия пост
# 6
да се запиша и аз.мале тоя промод е голяма краста ooooh!не мога да се спра.
Виж целия пост
# 7
На Теди днес е ден за липосукция...
Дали добавят нови неща в намалението тези дни или са си едни същи?

да, видях че пускат и размер 32 вече и нямаше къде да ида.... ooooh!


Веси, ще има да, аз всеки ден си правя общи, направо пиши като решиш Hug
Виж целия пост
# 8
Записче. Grinning
Виж целия пост
# 9
И аз се записвам.. от 2-3 дни трупам и май ще трябва да започна да вадя от торбата.. Tiredче иначе заплата няма да взема, а и ремонт правиме..  Confused
Виж целия пост
# 10
Здавейте на всички  Hug Промодки . Малко съм безпарична сега и ,мого ме е яд, че нямям възможност да си поръчам нещо, но за гледане нали не взимат пари Laughing съм тук. Записче.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Хайде и аз цоп.
 Поръчката ми от петък я обработиха в събота Shocked.
Steli-ssd, много симпатична блузка- не бях я забелязяля. Заради елечето си мисля, че 38 е по-добре да се вземе.
Виж целия пост
# 12
Стели, не съм я виждала. Скоро не съм ходила до бутика.
Според мен ще е много хубава.
Виж целия пост
# 13
Харесах си това http://www.promod.fr/manteaux/trench-court-froisse-ceinture-sabl … 6240006056T2.html, но много се чудя, заради намачкания ефект.  newsm78 Малко странно изглежда това намачкано май, как мислите?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
И аз този тренч съм го харесала, но едва ли ще мога да го взема  Confused Точно намачкания ефект ми харесва. Имам пола с такива метални фибри и стои много добре  - то си личи кога една дреха е с такъв ефект и кога не е гладена  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия