Лактана 3, Хип 3 или Селия 3

  • 1 713
  • 16
Та това ми е въпроса!
За Лактана ми казаха, че имала парченца плодове вътре и не всички деца я харесват. Хип малкия е пил, но 1 и за кратко, защото повръщаше, но му хареса. Хвалеха ми Селиа, но вижте пък какво прочетох:

Селиа 3 - над 1 годинка
подробно съдържание

Състав: малтодекстрин, обезмаслено мляко, растителни масла (палмово, рапично, соево), сладка млечна суроватка, глюкоза, фруктоза, минерали, лецитин, витамини, ванилин, холин хлорид, инозитол, пробиотици (Бифидубактериум Вb12 ТМ).


Тези растителни масла май ме притесняват  newsm78!

Виж целия пост
# 1
Лактaна няма парченца плодове, разбира се  Joy

И трите са хубави  Peace

А пък за тройки по принцип не виждам повод за тема и за притеснения изобщо Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Плодовете в Лактана 3 са като миниатюрни люспички.
И трите млека са добри, не виждам проблем детето да ги пробва всичките и да си избере кое точно Simple Smile.
Виж целия пост
# 3
Аз давам Хипп3 защото е по гъсто като мляко иначе преди това дъщеря ми пиеше Лактана.Селия така и не съм и давала защото около нас не продават
Виж целия пост
# 4
И трите млека са хубави, общо взето ако до сега не си давала някое от тях, взимай, което решиш. Отговорите ще са най-различни.
Аз давах от розовия ХИП до 11-ия месец, защото от тройката се запече, а и не ми допада наличието на флуорид в него.
Виж целия пост
# 5
И трите млека са хубави, общо взето ако до сега не си давала някое от тях, взимай, което решиш. Отговорите ще са най-различни.
Аз давах от розовия ХИП до 11-ия месец, защото от тройката се запече, а и не ми допада наличието на флуорид в него.
Флуорид, но далеч в по-малко количество има и в Лактана.
Виж целия пост
# 6
Ние сме на Лактаната - в началото се мръщеше, но аз упорито не купих друго и от немайкъде си го хапва вече с кеф. Определено има малки плодови люспички и за това мляко си трябва шише с по-голяма дупка.
Виж целия пост
# 7
Лактaна няма парченца плодове, разбира се  Joy

И трите са хубави  Peace

А пък за тройки по принцип не виждам повод за тема и за притеснения изобщо Simple Smile

Лактана БИО  Peace
Плодовете, които са в тройката са също БИО и не са парченца а почти като прах и вкусът на млякото е страхотен
Виж целия пост
# 8
Е, Лактаната не му хареса  Shocked! Сега го пия аз с нес кафе  Joy! Ще пробвам Хип и ако и него не хареса ще има да си пия мляко с пробиотици ........... Whistling
Виж целия пост
# 9
 hahaha
Виж целия пост
# 10
смешно ама и аз въргалям из къщи половин кутия лактана, единица, и се чудя какво да я правя
Виж целия пост
# 11
И аз давам Лактана 3 - минахме през 1 и 2 и малката винаги я е харесвала, даже и до сега имаме периоди често само на мляко.  Rolling Eyes Друго може да не яде, но мляко не отказва.  Mr. Green

И един съвет за майките, които се чудят какво да я правят непотребната Лактана. Като търсих за първи път Лактана и всички аптеки около нас обиколих и в една от тях аптекарката ми каза, че много хубав течен шоколад ставало точно с това мляко.  Wink Пробвайте, ако искате.  Laughing
Виж целия пост
# 12
От самото начало синът ми е на Хипп-розов с пробиотици.Не сме имали проблеми.Още пие АМ-то си .В момента сме на Хипп3 Peace
Виж целия пост
# 13
Моята дъщеря от Лактана се запичаше, сега давам розов Хипп и няма проблем, а това Селия не съм го виждала и нямам мнение за него
Виж целия пост
# 14
Ние сме с Хип3, обаче забелязах, че яде по около 180 гр от него, а от 2-ката ядеше по 220, но 3-ката е по-гъста и сигурно се наяжда от 180 гр  newsm78
Като казавам НИЕ и аз го пия-слагам си сутрин в кафето по 1 лъжичка и много ми харесва Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия