Мога ли да слагам АМ ,когато добавям и жълтък в пюрето???

  • 711
  • 9
Това ми е въпросът newsm78 Ние един ден ядем месо,за сега сме яли само пилешко и пуешко,на другия ден ядем зеленчуково от тея малките на ХИПП плюс 60 или 90 гр.АМ  и половин жълтък,но незнам дали мога да слагам АМ когато добавям и жълтък.По някой път когато аз приготвям пюрето и е например 190гр. количеството не слагам мляко, а бебчо си го яде само пюре + жълтък.Малко объркано стана ,но дано сте ме разбрали #Crazy
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че е проблем да слагаш АМ в зеленчуковото пюре със жълтък!Аз поне го правя  Peace
Ако пюрето е добро на консистенция и го давам само със жълтъка в него и след това 70мл АМ от шишенцето:)
Виж целия пост
# 2
И аз сьм давала така,не мисля,че е проблем.То все тая дали ще яде пьрво пюре с жьлтьк и после ще дохраниш с АМ или ще са смесени.
Виж целия пост
# 3
Давала съм така и не мисля че е проблем  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 5
Стига да му харесва на детенцето ,според мен можеш спокойно да си му го даваш!
Виж целия пост
# 6
Не е хубаво да се добавя мляко, защото обезсмисляш месото и жълтъка. Желязото и калция се конкурират и се усвоява калция, а не желязото. Желязото от месото се усвоява добре с желязо съдържащи зеленчуци и такива с витамин С.
Виж целия пост
# 7
Не, не е добра идея. Затова и жълтък се добавя в зеленчуковото пюре, а не в месното.
Виж целия пост
# 8
Не, не е добра идея. Затова и жълтък се добавя в зеленчуковото пюре, а не в месното.
и аз така знам Peace
Виж целия пост
# 9
може
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия