Плодове за детето

  • 1 217
  • 20
Здравейте.Искам да попитам откога давате плод на детето,какъв да е той и кога-напимер след закуска,след обяд,след вечеря.... Peace
Виж целия пост
# 1
Е ти до сега не си ли давала плод Thinkingдетето ти е голямо.
Давам пресни плодове след 6-я месец-банани,круши,ябьлки.От скоро давам портокал,мандарина и киви е опитвал.
Давам ги между храненията.Понякога за следобедна закуска давам намачкан банан с бисквита.За десерт не давам плод никога.
Виж целия пост
# 2
Давам пресни плодове за следобедна закуска.
Виж целия пост
# 3
Е ти до сега не си ли давала плод Thinkingдетето ти е голямо.

Давала съм и аз банан но незнам дали трябва и кога трябва и затова реших да питам.Давала съм също и изцедена мандарина но той се мръщи на нея явно му е кисела ли незнам  Peace
Виж целия пост
# 4
Ами то вече всичко почити могат да ядат на тази вьзраст,но нали зависи и от сезона.От тук нататьк всички плодове ще му давам като им доиде времето-праскови,каисии,пьпеш.Май само ягодите мисля да ги пропусна тази година,иньще от другото ще куса.
В момента можеш да даваш ябьлки и круши,освен бананите.А мандарината по добре я пробвай на плод,вместо да я цедиш.Цитрусите след годинка не е проблем,с тях не прекалявам.
Виж целия пост
# 5
Пресни плодове яде абсолютно всеки ден, давам ги между храненията или за следобедна закуска.
Виж целия пост
# 6
На този етап синът ми отказва да яде плодове, но преди, когато си хапваше му давах като междинно хранене преди обяд, да речем ако е закусвал в 8, плод към 10ч. или следобед, пак час - два след хранене.
Започнах да му давам, когато беше на 6 навършени месеца.
Виж целия пост
# 7
След 6-ти месец могат да се дават плодове, тогава и започнах.
Давам всеки ден и винаги задължително на гладно - обикновено сутрин за закуска или за следобедна закуска  Peace
Давам които обича - диня, круша, ябълка, ягоди, малини, череши, грозде, мандарини, банан, портокал.
Фрешове отказва.  Confused
Виж целия пост
# 8
Давам пресни плодове два пъти дневно. Сутрин между закуската и  обяда, и със следобедната закуска. Ако междувременно някой от нас яде плод малкия също хапва едно парче. Давам ги обелени  и нарязани на лентички или на парчета подходящи за хващане с ръка. Портокалите и мандарините беля и самите парченца. Пасирани давам много рядко, например, авокадо с банан или друг плод, защото не вярвам някой да успее да пробута чисто авокадо.
Виж целия пост
# 9
След 6тия месец ги почнахме,много обичаше праскова(намачкана) с бисквитка.
Давам за следобедна закуска.
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми обича плодовете за закуска с кисело мляко или след обяд с крем/десерт/.
Виж целия пост
# 11
След като навърши 6 месеца.
Давам ги между храненията. От както има зъбчета, давам да гризка ябълка вместо солети, бисквити, зрънчо и т. н.
Виж целия пост
# 12
давам всеки ден между храненията или като следобедна закуска
Виж целия пост
# 13
Пресни плодове яде абсолютно всеки ден, давам ги между храненията или за следобедна закуска.

Виж целия пост
# 14
Може да яде доста плодове.Ти ябълка не му ли даваш newsm78 Вече са ти казали кога,за следобедна закуска или между храненията.Давай му ябълки ,круши,банани,киви....доста плодове има на пазара.Съобразно тези разбира се, които не са алергени
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия