През кой месец от бременността чувствителността в гърдите ви намаля?

  • 10 559
  • 6
Съжалявам за инфантилния въпрос, знам, че при всеки е индивидуално но напоследък се панирам. Причината е, че миналата година бях бременна и се оказа кухо яйце. Един от симптомите, че нещо не е наред бе че гърдите спряха да ме болят. Аз би трябвало да съм проблемна, имам поликистоза, три операции и лекарите не бяха оптимисти за бързото ми забременяване но ето, че година по-късно опитахме и на първия месец забременях. Имах слабо гадене и силна болка в гърдите, която във втория месец беше особено болезнена. Сега съм в 14 седмица и гърдите спряха да ме болят. Естествено изпаднах в паника. Прегледът преди 10на дни показа как бебо шава но следващия е чак след 3 седмици и до тогава аз ще се побъркам съвсем от притеснения. Та въпроса ми е нормално ли е да намалее болката в някакъв момент? Как беше при вас? И още нещо. Имахте ли спазми и болки в корема периодично. Преди два дни докато се разхождах започна да ме прорязва жестоко и едва си стигнах до колата. После всичко отшумя. Знам, че сега бебо избутва всички органи нагоре, за да си намери местенце но все пак не знам какви са симптомите. Нормално ли е да ме прорязва от време на време? Предваритвлно благодаря!
Виж целия пост
# 1
Гърдите спряха да ме болят през третия - четвъртия месец. И аз в началото се притеснявах дали е нормално. Болки в корема не съм имала  Peace Желая ти лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 2
Болките ми намаляха около 3-4 месец и болки в корема си имах,но мисля че е по-добре да се обадиш на док,ако са толкова силни.И аз се шашках и оставащите седмици до другия преглед ми се виждаха адски много.Ако можех щях да съм на всеки ден на ехограф  Crazy.Желая ти лека бременност и да гушнеш на края едно здраво бебенце Hug
Виж целия пост
# 3
Здравей , спомням си че и аз се притесних когато спряха да ме болят гърдите , мисля че бях около твоите седмици , че ако не и по-рано , нормално е да те отпуснат и да не са толкова чувстителни , после ще те наболяват пак и пак ще те отпускат  Wink Аз имах болки все едно предментруални до края на третия месец , такива спазми имах и аз от време на време , но най-добре на следващия преглед попитай лекаря си  Peace Лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 4
Болките ми намаляха около 3-4 месец и при гърдите  и коремните !
Виж целия пост
# 5
Здравей, chivas! Не се притеснявай! Нормално е болките и напрежението в гърдите да намаляват около 3-я месец. Доколкото си спомням при мен това се случи около 15-16 г.с.
По отношение на прорязванията - това са си чисти контракции. Явно една част от жените са доста чувствителни и усещат всяка болка. Аз имах такива болки до съвсем скоро (а и сега като се попретоваря понякога се появяват). За целта пиех до скоро 3х2 табл. НО-ШПА, изписани ми от АГ-то, които постепенно намалям. А от 16 г.с. мисля, че беше, лекарката ми изписа ДИАСПОРАЛ-Магнезий - 2х1 прахче също, за да успокои гладката мускулатура.
В началото аз също бях много стресирана заради постоянните болки и ходех на ехограф всяка седмица. Ако смяташ, че ще си по-спокойна - ходи по-често, за да виждаш, че всичко с бебчо е наред. леко бременеене!  Hug
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383739.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия