Перник - 15

  • 20 562
  • 287
 
 




 







 

Подготвя се и Перник за празника прекрасен,скоро Великден ще настъпи!
Кокошката яйцата ще снесе    
Мама ведро и игриво ще ги нашари  
и в кошничката на ЗАЙКО ще ги постави!   




Полезно и приятно
Перник
Община Перник
Перник Днес
Перник инфо...
За жената
За децата
За децата 2





Поръчки на храна
Топла храна
Ресторант-градина Казабланка








Детска кухня - Необходимо и достатъчно условие да запишете децата си на кухня е да имате под ръка 3 буркана от конфитюр. Занасяте ги и на другия ден можете да отидете да си вземете храната. Има три типа храна: млечна кухня за най-малките, преходна храна за по-големите и обща кухня за най-големите дечица. Има супичка, второ и десерт. Аз така и не можех да различавам кое е супа и кое основно, защото на консистенция са еднакви.
В кв. Изток има две места - Буч. път, до магазин Блян и зад кметството в  кафе-сладкарничка. Идват около 12.20 при кметството, на Буч. път преди това минават.
В центъра има също две места - Моста на влюбените,намиращ се в парка и покрай профилираната гимназия за облекло и хранене.
На моста на влюбените може да си получите храната от 11:20 до 12:30 всеки ден,а часът при гимназията не ми е известен.



Логопедична група в ДГ- 11ОДЗ ул. Лом кв. Изток












Старата тема
Перник-14
Виж целия пост
# 1
Пу първа  Wink
Виж целия пост
# 2
втора   bouquet
Виж целия пост
# 3
ох аз не съм писала много отдавна ама от малкия време не остава. затова пък ви чета скеф докато го храня с едната ръка...  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Тук съм.  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз не съм писала много, много ....... отдавна Embarassed Виждам много нови момичета и това много ме радва Grinning Поздрави на всички Hug
Виж целия пост
# 6
Ир, сгрешено е името на темата сега видях, оправи го докато може.  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз не съм писала много, много ....... отдавна Embarassed Виждам много нови момичета и това много ме радва Grinning Поздрави на всички Hug
ЕЕЕ  Наде къде се изгубихте WinkМалкия как е?
Виж целия пост
# 8
 Айде и аз да се запиша! Вижте по кое време чета форума  Embarassed Добре, че го има! Коя гимназия за щерката; каква пералня и сушилня, че старата ни напуска; кое как при ремонта... направо се побърках от толкова инфо. Ще ми изпушат чиповете.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Боби, в къщи сме си предимно. Вече се затопля и почваме "големите" разходки. От време на време надниквам тук, ама нещо с други работи се отнасям повече.
Марлкия щурее, не слуша Grinning И на него му омръзна цяла зима в къщи.
Твоята принцеса много порастнала. Да й нащипеш букзите Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Добро утро  Grinning Дано днес времето е по-хубаво от вчера и да можете да се поразходите с малките сладури.
Слънева седмица на всички!
Виж целия пост
# 11
Добро утро и от мен!
Приятен  ден и хубава седмица на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Приятна нова седмица пожелавам и аз на всички!
Айде вече да е топло,а?   Praynig
Виж целия пост
# 13
Хайде първа страничка е оформена.
Приятна и топла да е новата седмица!
Денси благодаря миличка  Hug името на темата е редактирано!
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от нас Grinning. Ние сме малко болни Confused. На Мишка успях да пресека настинката и е доста по-добре, но на себе си не успях ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия