С какъв уред пасирате?

  • 3 871
  • 20
Препоръчайте ми някакъв уред,който смила добре плодовете и зеленчуците! Simple Smile
С така наречения пасатор/с ножчето/ не става.Понякога остават парченца и беба се дави,а днес ябълката направо я повърна,защото се задави от едно парченце. Cry
Искам нещо,което да ги прави на кашичка,явно още не е готова за по-едри парчета. newsm78
Виж целия пост
# 1
Ние имаме пасатор на Горение. Пасирала съм сварени грах, тиквички, кайсии, боровинки, за да ги замразя за зимата. Доволна съм. Е, тук-таме останаха по-едри частички, но на цяла тенджера продукти, става. Ако пасираш в по-малки количества, ще имаш по-голям контрол. За по-твърди неща като ябълка не съм го ползвала още.
Виж целия пост
# 2
С пасатор Браун.
Виж целия пост
# 3
А този блендер,дето го рекламират по WS-Teleshop дали става за нещо. newsm78
Аз хич не съм им фен на тях,но ако някой каже добра дума за него,ще си помисля... bowuu
Виж целия пост
# 4
Аз пасирам в кухненския робот и правим запаси за зимата. Според мен е доста фино, но бебо не си е казал още думата. Grinning
Виж целия пост
# 5
И аз в робота - става колкото фино искаш.Но за малки порцийки - като за едно хранене - не е удобно да мацаш цялата купчина части Sad
С пасатора също става,но трябва да има много течност,за да може да смила фино,иначе все нещо залепва.Аз ябълката я стържа на средно ренде и давам така - директно настъргана и понамачкана с вилицата след това.
Виж целия пост
# 6
Блендер пасира бебешки пюрета по-добре от пасатор, според мен. Аз имам комбинирания уред на Мулинекс от 2 части така наречения 1-2-3 - едната е за рязане на зеленчуци, месо и т.н., а другата е шейкър кана в която пасирах всичко - плодове, зеленчуци и месо, както и овесени ядки, елда на зърна и каквото се сетите. Но цаката наистина е да има повече вода - така всичко става много гладко пасирано.
Виж целия пост
# 7
Добре че сте вие,да ми кажете,какво се прави с робота  bouquet.Моят така си стои в шкафа,много сложно ми се вижда сглобяването,а и за малки порции-не знам. newsm78Но ще взема да пробвам! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Блендер пасира бебешки пюрета по-добре от пасатор, според мен. Аз имам комбинирания уред на Мулинекс от 2 части така наречения 1-2-3 - едната е за рязане на зеленчуци, месо и т.н., а другата е шейкър кана в която пасирах всичко - плодове, зеленчуци и месо, както и овесени ядки, елда на зърна и каквото се сетите. Но цаката наистина е да има повече вода - така всичко става много гладко пасирано.
Зори,имаш предвид блендера към робота Мулинекс ли?Питам,защото и моят робот е такъв и това е ценна информация!
Виж целия пост
# 9
Препоръчвам Chicco Papa- приготвя плодове, зеленчуци, месо, риба, на пара, а след това ги пасира или реже. Разбира се може да се използва и само ножа. доста пари хвърлих за наи различни неща, някой от които признавам-безсмислени, но по оценка на приятели и на маика ми-това засега е най добрата ми инвестиция. Първо, парата запазва витамините, второ, готвят се малки порции, машинката си върви с три бурканчета с херметически капачки, лесно се мие, сама си върши всичко. Супер е! Струва около 70- лв (струваше). А, има и книжка с рецепти.
Виж целия пост
# 10
Аз използвам кухненски робот на Мулинекс - страшно съм доволна. Моя има и мини-мелачка, която пасира гладко и съвсем малки количества храна , което е доста удобно за бебешки пюрета.
Като дойдохме за лятото при майка ми в БГ се наложи да взема и пасатор за тук. Взехме някакъв модел на Елит - пасатор, мелачка и миксер в едно . Струваше 29 лева. Работи добре, смила и кълца всичко, върши ми страхотна работа, въпреки че като го взимахме бях доста скептична. Моя син още се дави на малки парченца, така че тоя пасатор ми е първия помощник.
Виж целия пост
# 11
С кухненски робот.
Виж целия пост
# 12
пасатор на Moulinex
Виж целия пост
# 13
Аз имам Витал центъра на ВС Телешоп, ако за него питаш, и само в него пасирам. Сега вече почти нищо не пасирам де, но иначе ми се развали пасатора и само Витал центъра съм ползвала оттогава. Според мен си струва 60-те лв.
Виж целия пост
# 14
С блендера на к. робот (май е Мулинекс), който е за шейкове. А ябълката я пасирах смесена с банан, иначе не ставаше. Но заедно с банана става много гладко пюре. Обаче към 7-8 месец - само настъргана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия