Размяна на парфюми ХVІІ

  • 18 326
  • 228


Темата е за размяна на парфюми, които по някаква причина не ни харесват или са ни омръзнали. За покупко-продажби се разбирайте на ЛС или в Продавалника, а не тук. Peace

Моля, освен линкове и снимки, пишете и името на парфюма и количеството. Добре ще е да се публикуват реални снимки, за да няма разочаровани и разсърдени после.

Ето линк към предната тема.

Благодарения на ga_aMa_He - сайт, в който всеки може да вкара баркод и да провери дали парфюмът е оригинален.

Във връзка с коментарите и "опарилите се" в последните теми, в първия пост вече ще публикувам и никовете на некоректни потребители, както и този, който ги обвинява. Нямам лично отношение към публикуваните хора, просто предавам информация, която ми е била дадена на ЛС.

1.  burq1962 ( с никове още - danuhkata и Winter fairy) е изпратила менте на CherryPie, която го е препратила на nad_tab (инфото е от nad_tab).
2. anjela801 е изпратила менте на MNG, след това е отказала да развали размяната и я е заплашвана на ЛС (инфото е от MNG)

Неотговарянето на ЛС с предложения за замяна не изразява нищо друго, освен липса на възпитание.
Виж целия пост
# 1
Chockolina   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
Да ви следя   Hug
Виж целия пост
# 3
Разменям Au the rouge Bvlgari-тестер без капачка,80 от 100мл
Anglomania от Ягодка без капачка и кутийка,45 oт 50ml
При интерес мога да покажа актуални снимки.
Благодаря на всички,които проявиха интерес и ми писаха Peace
Все още се разменят.Търся нещо от следните:L'Instant, L'Instant Magique, Champs Elysees, Elixir Des Merveilles, Целувката на Дракона.Предпочитам ЕДП.
Виж целия пост
# 4
Търся Glamour Moschino без значение от количеството.
Виж целия пост
# 5
заменям




от 100 мл,да липсват 2-3 мл.
Виж целия пост
# 6
Предлагам :
Будоар,ЕДП,50мл -в кутия,само пробван.
Bvlgari pour femme,EDP,30ml -с кутия,само пробван .И двата купувани от Ягодка.


Търся само някои от следните:
Аlien-Т.Мюглер,Gucci by Gucci, Аrmani -Code, Аnge ou Demon,Nina-Nina Ricci,L de Lolita, Chloe EDP.
Виж целия пост
# 7
Записвам се да следя  Flutter
Виж целия пост
# 8
Здравейте, момичета!   bouquet
Задавам си въпроса по малко по-различен начин от предишните теми. Има ли някоя мацка от Бургас, която да иска да си разменим/закупи Premier jour - Нина Ричи, etp. - тестер, малко над 75ml. от 100. Гарантиран произход, на лични мога да кажа и от къде е купуван!

Нищо конкретно не търся сега, приемам предложения на лични за нещо леко и сапуненко.

Мерси предварително!
Виж целия пост
# 9
Напомням, че разменям 32-33мл от 100мл Iceberg Twice
Виж целия пост
# 10
Много ми е неудобно да се записвам само, но няма друг начин да следя темата. Embarassed
Иначе имам за размяна две обикновени неща. Парфюмчета на FM Group. Те са имитации на оригинали и са достатъчно трайни. Ако някой иска да размени нещо по-обикновено, на Ейвън или Орифлейм примерно, нека ми пише
Виж целия пост
# 11
 Blush
Виж целия пост
# 12
За размяна:
Diorissimo by Christian Dior, EDT, оригинален, 95 от 100мл.

Предпочитания: Promesse - Cacharel, Fuel For Life Perfume - Diesel, The Beat - Burberrys Peace
Предложения на ЛС  Wink
Да си кажа, аз  Wink
Виж целия пост
# 13
Разменям Y- YSL, 95 от 100 мл, тестер с вградена капачка. Приемам всякакви предложения.

Освен това търся Champs-Elysees - Guerlain  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
 разменям:

Donna Karan Gold EDP 25 ml. ot 50ml. - купуван от Ягодка без кутийка
Clinique Happy Heart EDP 20 ml. ot 50 ml. + боди лосион 50 мл. от 75 мл. - купуван от Бути зон - сет
Jacomo Paradox EDT - 25ml. ot 30ml.
Estee Lauder Pleasures 5 ml. /миниатюра/
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия