Пада ли тапата преди изтичане на водите на бременна?

  • 13 262
  • 57
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?
Виж целия пост
# 1
на мен ми падна тапата,а водите ми ги източиха в болницата.Доколкото знам водите могат да изтекът и без други признаци.
Виж целия пост
# 2
Според мен няма такова нещо. Peace
Виж целия пост
# 3
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?

Тц, няма задължително предизвестие  Mr. Green Първия път ми падна тапата, водите ми изтекоха на сутринта след това. Втория път директно започнаха да ми текат води. Първия път изтекоха като от спукан балон, т.е. всичко наведнъж. Втория си се точих сума време.
Виж целия пост
# 4
На мен направо водите почнаха да ми текат, тапа така и не видях.  Пък и предизвестие не е имало, само по някоя лека контракцийка от време на време. Не се притеснявай, достатъчно време има да се стигне до болницата.
Виж целия пост
# 5
С първото дете ми изтекоха водите, а с второто - падна тапата. И двата пъти преди това нямах нито контракции, нито разкритие. Контракциите започнаха няколко часа след това.
Виж целия пост
# 6
Няма задължително условие, нито предизвестие, при всеки е различно, както и всяко раждане си е индивидуално  Peace
Виж целия пост
# 7
При всеки е различно.
При мен първия път тапата ми падна, след три дни почнаха леко по леко да си изтичат водите и ме сложиха на система, за да родя, защото нямах болки.
Дано и сега да е така Praynig, щото поне се подготвяш психически, че раждането започва и то без болка.

При теб може да е друго, но вярвам, че ще разбереш, че става нещо, няма да се объркаш Hug
Виж целия пост
# 8
При всяка жена е различно.При мене тапата падна няколко дни преди да родя,а водите ми изтекоха с лекарска намеса. Когато дойде момента ще разбереш.Леко раждане.
Виж целия пост
# 9
При мен първия път тапата ми падна, след три дни почнаха леко по леко да си изтичат водите и ме сложиха на система, за да родя, защото нямах болки.
Дано и сега да е така Praynig, щото поне се подготвяш психически, че раждането започва и то без болка.

Е, не се моли за принудително раждане, защото си е кофти  Confused
Виж целия пост
# 10
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?

Няма такова нещо. Първият път ми изтекоха при 3 см. разкритие. Вторият път имах 8 см разкритие и водите още не ми бяха изтекли, та ми ги спукаха... тапата не ми е падала и двата пъти.
Виж целия пост
# 11
При мен и трите пъти не ми падна тапата предварително, а заедно с водите.  Peace
Виж целия пост
# 12
Няма задължително условие, нито предизвестие, при всеки е различно, както и всяко раждане си е индивидуално  Peace
Абсолютно PeaceНа мен и двата пъти ми изтекоха водите без никакви тапи или болки Wink
Виж целия пост
# 13
Първия път ми падна тапата ,а мехура  ми го  спукаха в болницата на 7см. разкритие.Но това не означава ,че и сега ще е така .И постоянно се ослушвам за всякакви признаци Simple Smile
Виж целия пост
# 14
не е необходимо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия