МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ В ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ

  • 4 068
  • 47
Запознах се в нета с мъж от Алжир с ,който си паснахме и се харесваме много.Той е по-малък от мен с десет години.А ,аз имам и две деца отгоре на всичко.Той казва ,че тове не е проблем за него ,но аз се притеснявам много.Той си е пуснал документи за виза и иска да дойде в България.На мен хем ми се иска хем ме е стах от религията и близките му.Ако някой е бил или е в подобно положение нека ми пише.Благодаря Ви.Аз съм на 39г, а той е на 29г.
Виж целия пост
# 1
Ето ти арабската тема.Мисля,че е по-добре там да споделиш.Ще ти дадат и съвети.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383881.0
Виж целия пост
# 2
 да не стане като някои други той стои в къщи или бачка за малко пари а ти опъваш каиша за двама ...
Виж целия пост
# 3
 Кое точно те притеснява? Наминът на запознанство, разликата във възрастта или националността на мъжа?
Виж целия пост
# 4
Всичко като тръгнем от религията и как ще приемат близките му по-голяма жена с две деца
Виж целия пост
# 5
ПолОжение  Peace
Виж целия пост
# 6
Всичко като тръгнем от религията и как ще приемат близките му по-голяма жена с две деца
мислиш да живееш в Алжир?
Виж целия пост
# 7
Не, но той тук какво ще работи?Там имат семеен бизнес
Виж целия пост
# 8
Всички сме бизнесмени в нета, до доказване на противното.
Виж целия пост
# 9
Той иска да дойде,аз се чудя как ще стане.
Виж целия пост
# 10
Ще стане, ще стане. На 29 щом е, ще стане.
Виж целия пост
# 11
Той иска да дойде,аз се чудя как ще стане.
Да дойде като толкова иска. Това теб с нищо не те обвързва. Всъщност след срещата в реалността и известно време наблюдателност на развръзката...от твоя страна, ще даде отговори на основните ти въпроси.
Виж целия пост
# 12
Благодаря сигурно си права
Виж целия пост
# 13
А аз бих се завъртяла в Алжирската тема да попитам някои неща. Като например каква е вероятността един 29-годишен мъж да е неженен и без деца...
Виж целия пост
# 14
Аз не видях някъде да си написала, че като дойде и веднага ще се ожени за теб. )))
Така че не виждам кое точно те притеснява.
Ще се срещнете, ще се запознаете реално и тогава обикновенно се изяснява дали наистина си пасвате и подхождате така както мислите, или всичко е било виртуална заблуда. )
Ако ти обаче си с нагласата, че ще дойде принца на белият кон и ще те понесе към приказна земя....това вече е друго. ))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия