нова варна

  • 12 408
  • 375
150 палми,които се прибират през зимата и се изкарват през пролтта.400,000 годишно наем ТОВА ЛИ БЕШЕ НАЙ ДОБРОТО ЗА ГРАДА НИ ,ГОСПОДА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ?Нямаме ли си подходящи дървета, да си засадим,защо палми? newsm78Дупки и мръсотия по улиците.Защо пак взимаме модел за каквото не трябва?Има подходящи за нашия климат дървета ,дори пак да са внос,това се е правило и преди много години още  при оформянето на морската градина,а палмите за които ще си плащаме  големия наем,незнайно на кого, си имат мястото по света.Отглеждането им по този начин докога,до следващия мандат? Twisted Evil Twisted EvilМног ви стана господа.
Виж целия пост
# 1
Щото са много маймуните.

Извинявай но не се стърпях.Наистина на маймуни ни направиха.
Сигурно някой е имал пряка полза от това.Още минала година се ядосвах по този въпрос.
Виж целия пост
# 2
Бе нямам против палмите, но чух, че стрували към 3 милиона. А за детски градини няма бюджет.
Виж целия пост
# 3
Бе нямам против палмите, но чух, че стрували към 3 милиона. А за детски градини няма бюджет.
и нам си колко стотици хиляди лева всяка зима на Ерика за зазимяване  Sick

И още парички си гласуваха за следващите 3 години (за милиони в палми говорим)

Да бяха посадили дървета, ама как ще лапат тогава нонстоп.
Виж целия пост
# 4
Аз пък се кефя на палмите. Доколкото ми е известно целта е да се възстанови видът на стара Варна.
В София пък поръчаха супер скъпи жълти павета за да подменят потрошените на ЦарЯ, така че да не се различават от оригиналните, изработени във Виена.

Ако си позволя лична аналогия, понякога съм готова да ям една седмица леща, за да си купя хубава книга. Не мисля, че 3 млн биха решили проблема с ДГ, но правят града по красив.

П.С. Ето една снимка ( от групата Стара Варна във Фейсбук), а варненските палми са споменати и в Димовия "Тютюн". Винаги , когато я чета, си ги представям, както и градските бани.
Виж целия пост
# 5
На мен пък много си ми харесват палмите.
Всяко нещо струва пари.А красотата най-много.
Виж целия пост
# 6
Прави сте.Красиво е.
Аз като стана кмет ще направя резервации на бъдещите деца за Луната.

Виж целия пост
# 7
Палми във Варна - хайде стига бе!
Не ви ли се струва, че стои неестествено някак си...  newsm78
Виж целия пост
# 8
Няма лошо - ходят си с барабонките.
Сериозно - едва ли точно за красотата си е мислил кмета като е одобрявал проекта.
Виж целия пост
# 9
На мен също ми харесват! Относно бюджета, мисля че Варна е достатъчно богата община, за да си позволи и палми, и строеж на детски градини.
Виж целия пост
# 10
Относно бюджета, мисля че Варна е достатъчно богата община, за да си позволи и палми, и строеж на детски градини.


Да. Видно е кое и е приоритет. Палми и бой на 01.04. пред детските градини.
Виж целия пост
# 11


Да. Видно е кое и е приоритет. Палми и бой на 01.04. пред детските градини.
Натам отиват нещата.Като разбрах че от предата седмица има списъци и се проверяват по 2 пъти дневно ooooh!
Иначе палмите са красиви- да и дупките в града също
Виж целия пост
# 12
Е  на пиши Варна с главтна буква де.
Такива правописни изгъзици са обидни както за пишещия, така и за четящите.
Виж целия пост
# 13
Е  на пиши Варна с главтна буква де.
Такива правописни изгъзици са обидни както за пишещия, така и за четящите.
Обидно е .Много даже .
Като вържат палмите да се реваншираш.
Виж целия пост
# 14
Харесвам палмите и въобще не ми пука колко лв са дали за наем, така Варна е много по-красива. И дайте да не се лъжем тези пари щяха да потънат в някой джоб...така поне има нещо на лице.
пп. авторката Варна се пише с главна буква   Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия