Полигон в София ?

  • 29 385
  • 38
Здравейте   bouquet Интересувам се къде в София има полигон, за да се уча да шофирам Laughing Много благодаря на всички отзовали се  Hug
Виж целия пост
# 1
На Хладилника до пожарната.
Ако не държиш да е полигон може и пред резиденция Бояна в локалното - има много каращи там.
Виж целия пост
# 2
На Хладилника до пожарната.
Ако не държиш да е полигон може и пред резиденция Бояна в локалното - има много каращи там.
galia_mi Hug На Хладилника до пожарната полигон ли е, защото на една позната, която се учеше на т.нар. "полигон" до Булгарплод й писаха акт, защото не било полигон newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 3
Полигон е - има си и конуси и маркировка за упражнения.
Успех с ученето.
Виж целия пост
# 4
Полигон е - има си и конуси и маркировка за упражнения.
Успех с ученето.
Много ти благодаря  bouquet Heart Eyesа да те попитам близо ли до Кока кола, че нещо не мога да се ориентирам. Кока кола нали в Хладилника беше или бъркам newsm78 В момента знаеш ли дали функционира, защото ми бяха казали за един в Горубляне, но е затворен
Виж целия пост
# 5
В Божурище  
Виж целия пост
# 6
Нямам идея къде е кока кола  Rolling Eyes има завод за безалкохолни там. Близо е и до зоопарка. Аз ходих последно септември- от едната страна е с катинар и изглежда като затворен, но от другата си се влиза. Улицата се казва Филип Кутев.
Виж целия пост
# 7
Нямам идея къде е кока кола  Rolling Eyes има завод за безалкохолни там. Близо е и до зоопарка. Аз ходих последно септември- от едната страна е с катинар и изглежда като затворен, но от другата си се влиза..
Кока Кола се намира вдясно, когато вървиш посока Черни Връх - Зоопарка.

На Хладилника до пожарната.
Ако не държиш да е полигон може и пред резиденция Бояна в локалното - има много каращи там.

Преди известно време наслагаха много знаци, забраняващи влизането, което ме навежда мисълта, че може да си изпроси акт.
Друг е въпроса, че от мотористите, които се събираха преди там, условията за шофиране бяха меко казани ужасни за начинаещи шофьори. Скоро обаче не съм се заглеждала дали все още се събират на това място.
Виж целия пост
# 8
liony Hug ти за Бояна ли имаш предвид написаното или за Хладилника, за да знам къде да не ходя Laughing
Виж целия пост
# 9
В Бояна има мотористи. Иначе полицаите са ни молили да се преместим, когато чакат делегация.
Виж целия пост
# 10
По пътя за Панчарево от дясно има полигон. Плаща се мисля 1-2 лв. и полигонът е твой. За по-голям ориентир там има и сервиз, мисля на Мицубиши, може и да бъркам. Веднага след Черешовите градини е.

И още един - срещу бензиностанция Опет при магазин Зоната. Като пътуваш към Надежда вдясно, веднага след Опет.

Успех!
Виж целия пост
# 11
По пътя за Панчарево от дясно има полигон. Плаща се мисля 1-2 лв. и полигонът е твой. За по-голям ориентир там има и сервиз, мисля на Мицубиши, може и да бъркам. Веднага след Черешовите градини е.

И още един - срещу бензиностанция Опет при магазин Зоната. Като пътуваш към Надежда вдясно, веднага след Опет.

Успех!
Alra Hug Знам го този по пътя за Панчарево - супер е има и маркировка и светофари Heart Eyes Ходих няколко пъти миналата година, но го затвориха Tired Не знам в момента дали функционира, но преди около 6 месеца все още беше затворен newsm78
Виж целия пост
# 12
Поли Hug можеш ли да ми обясниш къде точно се намира този в Божурище   bouquet
Виж целия пост
# 13
Полигонът по пътя за Панчарево в момента е склад за кофите на ДИТЦ (стотици, а може и хиляди кофи) и не може да се използва.
Виж целия пост
# 14
И в студентски град има полигон, аз там се учих. Би трябвало още да съществува, някъде около НСА беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия