Помогнете ми да"стопя"корема?

  • 16 292
  • 104
Изпаднала съм направо в депресия-не ям почти нищо от незнам си колко време(може да е грешка от моя страна newsm78),а стомахът ми стои като глобус.То толкова сланинки са се натрупали ,че май нямат сваляне.Приемам съвети всякакви за диети,упражнения и какво ли не... PraynigИскам да си възстановя самочувствието,а не да съм обект на злобни подмятания. smile3518
Виж целия пост
# 1
Здравей ! От опит ще кажа, че при мен корема се прибира, при намаляване до минимум на въглехидратите. Успех !:-)
Виж целия пост
# 2
Запис.  bouquet
Пробвай с упражнения за стягане на корема и правилен хранителен режим.Успех.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Прави всеки ден сутрин на гладно кардио тренировки,за да стопиш сланинките.След това вече упражнения за стягане на коремните мускули.От нета можеш да си изтеглиш много видове интензивни аеробики,тае бо и други....скачай и на въже....Направи си хранителен режим,яж 5-6 пъти на ден на крак по малко....с гладуване нищо няма да постигнеш....пий много вода...минимум 3л. на ден....Всичко това можеш да правиш в домашни условия,ако имаш възможност да ходиш в фитнес зала инструктор ще ти помогне с програма,а и там има много уреди за кардио тренировка...Успех! Peace
Виж целия пост
# 4
Изпаднала съм направо в депресия-не ям почти нищо от незнам си колко време(може да е грешка от моя страна newsm78),а стомахът ми стои като глобус.То толкова сланинки са се натрупали ,че май нямат сваляне.Приемам съвети всякакви за диети,упражнения и какво ли не... PraynigИскам да си възстановя самочувствието,а не да съм обект на злобни подмятания. smile3518
..на колко си години Peace..с глад..ще напълнееш после Peace
..има сваляне Peace
Виж целия пост
# 5
Ще следя с интерес темата,аз съм на 44г.
Виж целия пост
# 6
Изпаднала съм направо в депресия-не ям почти нищо от незнам си колко време(може да е грешка от моя страна newsm78),а стомахът ми стои като глобус.То толкова сланинки са се натрупали ,че май нямат сваляне.Приемам съвети всякакви за диети,упражнения и какво ли не... PraynigИскам да си възстановя самочувствието,а не да съм обект на злобни подмятания. smile3518
..на колко си години Peace..с глад..ще напълнееш после Peace
..има сваляне Peace
На 30 години съм.Напълнях рязко през последната година,и то основно на корем и дупе.Отчаяна съм честно-изглеждам като бременна.То шкембе,то паласки...А апетитът ми е адски ,просто нямам насищане.
Виж целия пост
# 7
Не си ли мислила за малко фитнес Peace
Виж целия пост
# 8
Честно казано-не Embarassed.Дали ще има ефект? newsm78
Виж целия пост
# 9
Естествено че ще има ефект,с фитнес и силна воля ще има резултат
Виж целия пост
# 10
Естествено че ще има ефект,с фитнес и силна воля ще има резултат

 Peace
Можеш да започнеш с тези, http://www.vbox7.com/play:c500421d ако нямаш възможност да посещаваш фитнес зала.
Виж целия пост
# 11
Честно казано-не Embarassed.Дали ще има ефект? newsm78
Честно казано ...ще има Wink
Виж целия пост
# 12
Аз преди две лета свъкнах шкембака си с ... пешеходство - по 70 мин всеки ден бързо ходене, като е важно да се изправят добре раменете така се прибира и леко се стяга корема. Казвам го от опит, а не защото съм го прочела някаде, ама то бързото ходене си е кардио (на 30 минута вече си запъхтеничък и поизпотеничък  Mr. Green). Може да се ходи и интервално - в по бързо и по-бавно темпо, но корема винаги трябва да е леко стегнат. За мен това беше най лекия вариант, щото пердашех до работа и обратно пеша, ограничих тежките въглехидрати (е седях на режими де), пих вода и това е.
Виж целия пост
# 13
Благодаря много на всички ви! cheers
Виж целия пост
# 14
Изпаднала съм направо в депресия-не ям почти нищо от незнам си колко време(може да е грешка от моя страна newsm78),а стомахът ми стои като глобус.То толкова сланинки са се натрупали ,че май нямат сваляне.Приемам съвети всякакви за диети,упражнения и какво ли не... PraynigИскам да си възстановя самочувствието,а не да съм обект на злобни подмятания. smile3518
..на колко си години Peace..с глад..ще напълнееш после Peace
..има сваляне Peace

Поци,дай рецепта за сваляне БЕЗ фитнес и с едно хранене на ден....дано има такава Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия