Начин на раждане

  • 1 112
  • 3
Искам да попитам вече станалите майчета жени и не само тях разбира се!

Кога лекарят може да ти каже по какъв начин можеш да родиш, колко време преди термина.
Аз съм в 37 г.с., , и все още не знам дали бебето ще може да се роди по естествен път или със секцио - живот и здраве, като изключим ако жената има проблеми с очите, или бебето е разположено напречно.
Виж целия пост
# 1
Не знам точно кога може да ти каже, още не съм раждала  Embarassed , но съм чела, че секцио се препоръчва, освен в споменатите от тебе случаи и когато има несъразмерност между главата на бебето и големината на таза ти.
Много, много късмет и успех!

6о6i

17та седмица  Grinning
Виж целия пост
# 2
Цитат на: emi_bademi
Искам да попитам вече станалите майчета жени и не само тях разбира се!

Кога лекарят може да ти каже по какъв начин можеш да родиш, колко време преди термина.
Аз съм в 37 г.с., , и все още не знам дали бебето ще може да се роди по естествен път или със секцио - живот и здраве, като изключим ако жената има проблеми с очите, или бебето е разположено напречно.

Нещата са доста динамични. Обикновено начина на раждане се избира около месец преди термина, а може и в последния момент. Зависи от много неща.
Виж целия пост
# 3
...зависи....
ако няма някакви противопоказания и бебето си е обърнато правилно....обикновенно се ражда нормало.

ако е седалищно...се препоръчва изчакване до последния момент...винаги има шанс да се обърне както трябва, освен ако водите не са по-малко...ако не се обърне......се точи голямата ножица:))))))))))))
...според някои лекари може да се роди нормално и при седалищно прилежание....но си се води рисково раждане, което аз например, като един истински еталон за ШУБЕ няма да събера смелост да направя:)

ох...аз съм привърженик на нормалното раждане, но .... да видим с тази въртелива госпожица какво ще ми дойде до главата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия