Кои са най- нестандартните места на които сте правили секс?

  • 14 205
  • 88
Освен колата, което според мен си е класика, се сещам, че всяка година, когато сме на море, вечер се разхождаме до плажа......
Виж целия пост
# 1
в леглото
Виж целия пост
# 2
Аз съм девствен.
Виж целия пост
# 3
Де да знам...
маси, столове и други видове мебели май не се броят за "нестандартни места"  newsm78
Виж целия пост
# 4
На една красива полянка, до един път, който път водел до "секретен" обект на ДАНС. Е, хванаха ни....то не бяха автомати, полиция, охранители....умрях от срам и страх Simple Smile

И пак една полянка, като си тръгнахме видяхме, че на метри от нас има гробище Simple Smile

И последно - скалите на Черноморец .... Ех, ако можеха да говорят...пак ще бера срам Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не мога да кажа, не и преди да ми присъдят Гинес, за най- нестандартно място.
Виж целия пост
# 6
На паркинг, извън колатаCrazy
Виж целия пост
# 7
На върха на скалата,на Дряновския манастир!   loveuuu
Виж целия пост
# 8
Хм..къде ли не..
На моста "Риалто" нестандартно ли е.. newsm78
Виж целия пост
# 9
В офиса, в кабинета на главната счетоводителка (върху масивната маса за посетители)  smile3521
Сега като се замисля с кой акъл съм го направила и как не са ни хванали  Thinking
Виж целия пост
# 10
На открито на една площадка в между блоково пространство... млади и луди  Embarassed
Виж целия пост
# 11
....то не бяха автомати, полиция, охранители.....
Аз имам такъв спомен, но от другата страна.
Като войници отиваме на стрелби.
Трябваше да се отцепи района, за да няма инциденти.
В страни от черния път гледаме една кола спряла. Приближаваме се, въоръжени като за учение и гледаме, че тя се клати, а не се виждат хора вътре, а стъклата запотени. Отиваме ние до нея и надничаме.
А вътре гледка, привлекателна за всеки войник. Как се стъписаха хорицата и какво ли са си помислили незнам, ама едва смогнаха да се покрият с нещо и потеглиха скорострелно.
Виж целия пост
# 12
На паркинг, в кола, на плаж, в природонаучния музей...
Виж целия пост
# 13
асансьора между 15 и 16 етаж
малей кога беше вече не съм щура глава
Виж целия пост
# 14
В движещ се асансьор, в колата на паркинга зад х. Алеко, във входа на блока, в зала на Дом №2 /на Резиденция Бояна/, в офиса, в тоалетната на лъскав хотел /докато в ресторанта на същия трябваше да съм на парти/, в джакузи, в една нива под една круша, в служебния склад /върху бюро/, в хола на гости у свекърва ми /докато тя миеше чинии в кухнята/, в морето, в кино, във ваната, на полянка на Витоша.
В разбъркан ред са.
Друго не се сещам в момента, но сигурно има...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия