Мнения за добър гинеколог - Варна.

  • 2 684
  • 3
Здравейте!Много съм объркана, защото не знам кой гинеколог да посетя тук във Варна. Не съм запозната с нито едно име в града, тъй като съм студентка тук и до сега не ми се е налагало да търся. Прочетох много мнения, но нито едно не ми даде точно отговор кого да избера и реших да пусна и аз тема за това ... чух за няколко имена - Д-р Цветкова (казаха ми, че била най-добрата в града) .. за Д-р Г.Георгиев ... Д-р Градинански в Окръжна...Д-р Заимов. Искам да чуя и вашето мнение и кои според Вас е наистина добър специалист за тези или други имена. Проблема ми е бяло течение. Ходих на не 1 гинеколог в моя роден край, но никои не ми помогна. Знам, че това се лекува трудно и упорито, но никои не ми каза точно как, а проблема ми от ден на ден става все по труден, неприятен и задълбочаващ се, затова искам наистина мнение от специалист и някакъв вид изследване. Ще чакам мненията ви - Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Мога да ти препоръчам д-р.Николов, който работи в АГ, има частен прием всеки петък в клиниката под болницата. Изключителен специалист. Peace
Виж целия пост
# 2
А трябва ли да си запазя час или трябва да отида направо там. Къде точно се намира тази АГ болница, че не съм от тук и нямам никаква идея. Ако можеш и да ми кажеш ... аз съм с направление дали работи със здравна каса и евентуално колко е прегледа му?  Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз от една година ходя при д-р Ана Атанасова в Майчин дом. Много е мила и е страхотен специалист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия