Въпрос за ЛКК.Моля Ви отговорете

  • 1 276
  • 5
Мили мами,от 2 месец на бременноста ми съм в болнични,но се наложи да си пусна отпуската,и тъй като имам прекъсване генеколожката ми ми даде само 7 дни болнични.Каза ми да взема от личният ми лекар талон за ЛКК,те ще ми дават вече болничните.Притеснявам се дали ще ми дадат без проблем болнични?Ако някоя мама знае нещо по въпроса моля да ми отговори.Благодаря предварително!!
Виж целия пост
# 1
Ами да, нямаш проблем, особено ако имаш проблемна бременност или работиш в неблагоприятна среда. Но дори и извън тези фактори ако пожелаеш болнични или не се чувстваш добре не вярвам да ти откажат. Thinking ЛКК- то не го мисли, всичко зависи от гинеколога ти.
Виж целия пост
# 2
И аз съм сигурна, че няма да имаш никакви проблеми с ЛКК-то. Хайде, стига си се тормозила за глупости, че се отразява на бебо Simple Smile. Леко бременеене!!
Виж целия пост
# 3
През цялата си бременност бях в болнични. Всеки месец гинекологът ми даваше мнение за болничен от 30 дни, което записваше в здравния ми картон, след което ЛКК издаваха болничния. Не съм имала никакъв проблем.  Не се притеснявай, щом гинекологът ти е съгласен ЛКК няма да ти откажат.
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви,успокоихте ме.В понеделник съм на ЛКК,а и тогава имаме семеен празник-7 години от сватбата!Дано всичко е о,к. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Всичко ще е ок, не се безпокой! Още повече че се пада на такава дата - вашата годишнина Simple Smile. Весело изкарване на празника!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия