IKEA в България

  • 22 083
  • 155
Има ли някой  представа дали ското ще има IKEA някаде в Бг..
Виж целия пост
# 1
Скоро няма да има, поне не тази година
Виж целия пост
# 2
аз на това се надявах .. виж
"Първият магазин от веригата ИКЕА (IKEA) в България ще отвари врати през 2009 г., пише днес гръцкият вестник “Имерисия”, цитиран от агенция Фокус."
но явно..
Виж целия пост
# 3
Зная, че имат набран ръководен персонал, който се обучава в Гърция, което предполага, че няма да е далече момента на откриването.
Виж целия пост
# 4
Дано е така.. сега и ако някой каже когаа.... Simple Smile
Виж целия пост
# 5
и къде ?
Виж целия пост
# 6
За тая ИКЕА чувам, че ще дойде в България от поне 2 години и все не идва.... Сега от достоверен източник знам, че са стигнали до закупуване на терен, но са далеч от отваряне.
Виж целия пост
# 7
е аз даже подозирам че там дето гърмя миналатяа година там ще бъде
Виж целия пост
# 8
Като започнаха да строят Мол на Цариградско шосе в София някъде четох, че ще  е там Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Като започнаха да строят Мол на Цариградско шосе в София някъде четох, че ще  е там Rolling Eyes
Няма. Там е Карфур.
Виж целия пост
# 10
Ако вземат, че открият магазин в БГ ще ни изненадат яко и известно време няма да им вярваме  Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Четох, че Ikea в България ще отвори врати началото на 2010. Но вече дълбко се съмнявам. В статията пишеше, че ще се намира в Малинова долинана, която е разположена на Околовръстния път на ъгъла на Бистришко шосе. Вчера минах оттам, исках да видя как върви строежа  Grinning, но нямаше и следа от някакъв строеж, само гола поляна. В друг форум някой беше казал, че персонала вече се обучава в Гърция, няма лошо ама колко време ще се обучава, след като дори не са почнали да строят. Така, че сигурно още няколко годинки ще си почакаме докато Ikea отвори врати в България.  Grinning
Виж целия пост
# 12
Аз пък бях чула, че за сега ще отложат построяването на магазин Икеа, заради финансовата криза. Колко е вярно това, незнам.
Виж целия пост
# 13
Икеа щяха да откриват в СФ тази година....после до колкото знам се отказаха нещо заради кризата...та надали ще е сега....
Виж целия пост
# 14
Зная, че имат набран ръководен персонал, който се обучава в Гърция, което предполага, че няма да е далече момента на откриването.
Проектът беше спрян, екипът- разпуснат, освободен от работа. В близките 3 години няма да има ИКЕА в БГ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия