Безразсъдности

  • 6 102
  • 85
Всеки е имал в живота си безразсъдни постъпки, които могат да се опишат, да речем, така:

нещо откачено, неприлично, ако щете. Нещо неНормално, нетипично, диво, мега, хипер, макси, ултра-яко...

Какви са вашите, какво ви подтикна да извършите тези свойствени или несвойствени за вас безразсъдности? Как се чувствахте след това? Липсват ли ви или ви е по-добре да живеете спокойно и разсъдливо? Или ги извършвате постоянно?

Мила, моя, Неспаскова, имате толкова много синоними по темата, че не се стърпях да ви цитирам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Безразсъдности вършат имащите разсъдък. Аз  - не.
Виж целия пост
# 2
Най-голямото ми безразсъдство беше решението ни да се женим само след двуседмично познанство с мъжа ми.
И го направихме.
Оттогава добре си се чувствам.И все по-добре.
Имам и други, но са по дребнички   Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Как се чувствахте след това?
Като след секс  Laughing
Виж целия пост
# 4
Писала съм ги вече, ама като се налага - пак ще се срамя  Blush

- тичане гола из един град
- плуване в Езерото Ариана
- лежане на кръстовището на Орлов Мост
- тичане боса по снега
- събиране и хвърляне на една кесия с големи жаби в хорските приземни апартаменти
- обличане и разхождане с около 40-50 ката дрехи
- разходка навън по вериги и грим ала Алис Купър
- заклещване по гол задник в горното прозорче над една балконска врата. Дойде пожарната да ме отклещи, голяма срам  Blush
- озовах се в Охрид без пари и ориентир къде съм
- боядисах си веднъж косата зелена
- за сватбата да не разказвам пак  Laughing
- ...

уф, много са, ще стане дълго. Сега се въздържам, дете имам все пак, не удобно някакси   Flutter
Виж целия пост
# 5
Блонди, разкажи поне за една, де. Например за сватбата  Grinning
Виж целия пост
# 6
- заклещване по гол задник в горното прозорче над една балконска врата. Дойде пожарната да ме отклещи, голяма срам  Blush



Ако видя заклещен гол задник, първо ще го "накажа" подобаващо и после ще го отклещя.  Hug
Виж целия пост
# 7
Ох, редовно правя нещо инфантилно и безразсъдно.Толкова са много, че надали от раз ще се сетя за всичко...
Последно с две луди приятелки почиствахме "Цариградско шосе" в 2 сутринта. Rolling Eyes Бяхме се облекли шантаво и с всевъзможни екстри по нас-обици от щипки, ролки, сатенени халати и т.н.На моменти като се сетя за случката и не мога да повярвам, че изтрещявам чак толкова...

Друго
-често /пак с въпросните девойки/ се правим на попаднали от провинцията в София, заставаме на централно място и с диалект започваме да се вайкаме къде сме попаднали и как да стигнем до "иезерото Аряна" например
-веднъж бях толкова влюбена в едно момче /бях на 14/, че реших, че трябва да пренеса един огромен клон в претъпкан автобус, за да докажа по някакъв начин обичта си

Много още има, но май не е добра идея да продължавам... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Мила ми Ангелиния,
за да си напиша простотиите, ще трябва да пиша анонимно, че ще ми се срине и социалното положение, и детето ще се срами вовеки, и татко Лам ще се разтрогне...  Embarassed

За да не съм съвсем голословна  Embarassed, само ще кажа че преди ми се е случвало да се шматкам гола или разголена, щом забележа, че някой има интерес - в пробна на магазин например. Сега хипопотамея и не бих дръзнала да извърша подобна волност  Mr. Green

Но планирам да мятам пиратки в колите на полуидиотите, които тормозят нас - невинните души по улиците. Само да се постопли, че да се возят на отворени прозорци Joy
Виж целия пост
# 9
Леле, Блонди  Joy

На сватбата си показах среден пръст на неомъжените дами, които чакаха да хванат букета.  bowuu
Виж целия пост
# 10
Много още има, но май не е добра идея да продължавам... Rolling Eyes

Добра е, добра е Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Бях на път да кажа, че съм имала някои безразсъдности, но като прочетох за голите изпълнения на Блонди и разбрах, че не съм била безразсъдна!  Crazy  Laughing
Виж целия пост
# 12
Щуротии съм вършила доста Simple Smile

Пролетта на 90-та. Секс с любимия на служебен (VIP) купон, в празната кухня на салона, между два купа чинии и дрънчащи прибори Blush,  докато зад паравана, който я делеше от залата шефовете ни хапваха, пийваха и бистреха политиката на фирмата. До излизането на 'Първичен инстинкт' след 2 години бяхме 'градска легенда'.

Има и още, но не са за пред хора, това така или иначе не е тайна Wink.

Като безразсъдство мога да си отчета 12-часовото шофиране съвсем сама из България, вкл. и по непознат път из Родопите през есента на същата година.
Виж целия пост
# 13
Пролетта на 90-та. Секс с любимия на служебен (VIP) купон, в празната кухня на салона, между два купа чинии и дрънчащи прибори Blush,  докато зад паравана, който я делеше от залата шефовете ни хапваха, пийваха и бистреха политиката на фирмата. До излизането на 'Първичен инстинкт' след 2 години бяхме 'градска легенда'.



И ние с бившия имахме такива предпочитания...Най-любимото ми безразсъдство е когато му счупих крака,задето ме заряза на бала...Но пък преди това той ми счупи ръката-бяхме се хванали на бас дали вратата на трамвая е достатъчно добре херметизирана,за да прищипе.И той като "истински мъж" пробута моята ръка  за тест Laughing
Виж целия пост
# 14
До към 22-23 бях абсолютен кретен! Редовно с моята приятелка извървявахме разстоянието от 5-6 метра по парапета на 6-и етаж. Отделно почти всяка вечер в двулитрово шише сипвахме каквито имаше алкохоли в барчето, доливахме с компот и се накърквахме на покрива на блока. Със същата мацка сме решавали импулсивно да ходим на море с 1 родопско одеало и 30 лв в джоба, пътувахме голяма част от разстоянието на стълбичката пред вратата на влака  ooooh! Спахме на сергия на пловдивския зеленчуков пазар- тя отгоре, аз вътре...едно цигане ни донесе кюфтета. Една нощ намерихме черна блажна боя в пластмасово шише и направихме "далматинец" фолксуагена-костенурка на един дето не ни беше много симпатичен....на другия ден пиехме кафе и го гледахме с негов приятел как безуспешно търкаха... С тухли сме зазиждали от външната страна на апартамент пак на неприятен тип. Редовен номер по купони е бил да изсипем праха за пране в казанчето и следващия посетил тоалетната правеше ега ти пяната! Събирали сме черджетата от целия вход натрупани пред вратата, а на горкия купонджия черджето в асансьора. На едни спящи динаджии бяхме свили десетки дини и бяхме напълнили съседните кофи...Лошото беше, че се събудиха и дълго време бягахме...Приятелка полицайка ме е заключвала с белезници на тръбата в трамвай, защото идваше контрольор и ме представи за арестант...лошото беше, когато 10 минути ключа превърташе и не можеше да ме отключи- страшен сеир направихме на пътниците....  Embarassed
Щях да забравя най-голямата гадория...със същата приятелка на морето- хазяйката се оказа цербер и ни изгони, заради нелегален съквартирант. На другата нощ се промъкнахме и й сипахме депилатоар в шампоана...жената наистина имаше красива коса...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия