Топли сезони, морски купони-3та варненска т&

  • 18 885
  • 418
Момичета, стига с тая зима, хайде да посрещнем пролетно-летния сезон с настроение, нови срещи и щастливи дивеещи деца!
Добре дошли са и гостите на нашия град, надяваме се през лятото да са повече!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=294213.0


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342593.0
Малко нескопосано ви дадох линкове към старите теми, който може да помага за естетиката, моля!

Дидка, много ще се радвам да се видим отново, с нетърпение очакваме и децата!
Виж целия пост
# 1
Хоп пъва в новата тема smile3534                                     
 Марти е малко болен в  момента,но се надявам до неделя да е оздравял и да се видим
Светкавица,браво за новата тема-време беше за нещо по-пролетно Hug
Виж целия пост
# 2
Сега разбирам,че това е всъщност варненската тема...много съм отвеяна:-)
Виж целия пост
# 3
Здравейте, момичета!
Не съм ви забравила, ама грам време не ми остава. Покрай детето и ученето за изпити, то денят минал #Crazy Сега в събота е третия изпит, че остават и още толкова #Cussing out
Ние сме добре - малкият си дивее, расте, инати се... Все нормални неща.  smile3514
Светкавица, дано Бобо е добре! Praynig
Другата седмица ще имам повече време и ще се радвам да се видим. До скоро!  bouquet
Виж целия пост
# 4
По закона на Мърфи, няма да си дойда в събота и неделя, в понеделник трябва да правя пресконфренция по повод организираното ни благотворително мероприятие на 10-ти, в13.30 трябва да съм с Дяман и Грациела на едно събеседване....после вече става натоварена седмицата...правене на сувенири за базара, рожден ден на 8- ми ....ставаме на 7 години bowuu, на 10...детският празник...ако е рекъл Господ...ще забегнем другата събота! С нас не се съобразявайте,ще си следя темичката и според зависи  Rolling Eyes
luska успех на изпита   ooooh! и аз имам сега в събота два изпита
monda кога ли ще се видим с тебе най-накрая  Hug
maraia06 айде бързо да се оправя нашето приятелче Hug
Светкавица   благодаря за новата тема ...Бобо как е
Виж целия пост
# 5
monda кога ли ще се видим с тебе най-накрая  Hug
Дидка, аз другата седмица ще съм в Априлци, живот и здраве...
 Sad
Виж целия пост
# 6
Люска, успех на изпита!
Да се пиша в новата тема, че нали сте ни квартал Mr. Green
Не ме замеряйте с домати, моля!
Дидка, кога станахте на 7? Наистина ли минаха 2 години откакто се видяхме?
Светкавица, оздравяхте ли?
Виж целия пост
# 7
Здравейте! Чувствам се като натрапник в тази тема, но, по неясни и за мен причини, ми се прииска да ви пиша. Аз също съм от Варна, имам момиченце на почти три години, родено от мен самата, предполагам има значение в случая. Започнах да ви чета от любопитство и получих един малък шамар по повод собствената ми немърливост, незнание, небрежност или не знам какво още...Получих един урок по толерантност/колкото и тъпо да звучи/.Изобщо не се бях замисляла за проблемите на майки като вас и вашите деца. И че всъщност вие не сте по-различни с нищо от останалите, но може би по-чувствителни , разбиращи и прощаващи. Като си помисля колко ли пъти съм наранявала някоя от вас неволно с дежурните въпроси, които всички майки си задават една на друга? И как ли бих се почувствала аз самата, ако бях осиновила детето си, след въпроса"Какви къдрици и сини очички,на кого прилича?/аз самата съм тъмна/ . Всичко това е от безхаберие, моето и на всички останали, които сме невежи по темата. Понякога като съм много бясна на малката си казвам"къде сбърках, какво направих от това дете, ние с баща й сме били кротки като деца и сега сме си такива". Не мога да си представя как вие си отговаряте на такива въпроси. Всъщност мога, просто нямате отговор. Като всички майки, които обичат децата си. И за които майчинството и възпитанието са най-прекрасните, но и най-сложните неща в живота. Иска ми се да имам вашата смелост и сила да се справя и ще се справя, защото като всички вас обожавам детето си. Не знам дали не ви досадих, мислите ми нещо не се подреждат, както искам. Успех на всички!
Виж целия пост
# 8
moni-simoni не си натрапник  Heart Eyes в темата, винаги е хубаво , когато срещнем разбиране сред околните. А за да добиеш още по-ясна представа от нас и нашите проблеми и радости, заповядай на някоя от срещите ни, така ще добиеш още по-ясна представа за нашите проблеми или за това, че с нищо не сме по-различни от майките родили своите деца...защото майка те прави не  Naughty раждането , а отглеждането и възпитанието !Казвам това най-отговорно , защото аз имам и родени и неродени от мен деца...
Виж целия пост
# 9
Да се преброим народе!КОй е готов за палуване и бесуване?Дано времето е хубаво(а не преобладаващо,на места с разкъсвания),за да ги пуснем да "пасат" на воля в Морската.Само да уточним,кога и къде?
Виж целия пост
# 10
Аз съм ЗА дивеене!Давайте предложения!Ако може да е в неделя!
Някъде да има и кафенце и място за игри

Moni-Simoni ,аз лично се радвам, когато и други майки се интересуват  вълнуват от нашите проблеми.но всъщност те не са много по-различни отколкото проблемите на биологичните деца.ние си говорим за същите неща- как се хранят децата, от какво/не дай боже!/ боледуват, какво харесват, да има специфики, не може да се отрече.
Люска, успех на изпита!
Дидка, хайде, кога ще дойдеш отново?
Maraia 06, надявам се, че Марти вече е здрав!Бобо оздравя и от два дни е дори на градина, но големи притеснения бяха.
Kalin@, очакваме те и теб, сега времето е хубаво, идвай с двамата красавци.

Miani и Kokona 68 ми се губят някъде, отдавна не са се "разписвали", надявам се всичко с децата да е наред.

Oste _edna,чакаме нещо обещано!....За едни копия от диск ставаше въпрос,иска ми се пак да си припомня прекрасния купон!

Чакаме и Лили с бебето, хайде, че той момъкът ще тръгне на казарма, докато го видим./Ох, то пък нямало казарма вече, как забравих!/

И така, очаквам предложения за разходка и кафе в морската, ще пиша след 18ч в темата, че днес ми е първи работен ден.И то след вчерашен купон, послучай одъртяването ми, който уж трябваше да е скромен, ама продължи до 1ч след полунощ

Целувки на всички деца!
Виж целия пост
# 11
Благодаря! За сега ще се въздържа, защото ми е неудобно, че се натрапвам, но може скоро да размисля. Още повече, че повечето приятелчета на дъщеря ми вече са по ясли, градини и баби и ние малко скучаем двете. Татко ни е извън страната, а аз все още не съм на работа. Ако даде Господ скоро и дъщеря ми ще ходи на градина/подадохме заветните документи и чакаме м.май/. А иначе всеки ден сме в Морската по няколко часа. Желая здраве и весели игри на дечицата и здрави нерви за нас, майките.
Виж целия пост
# 12
Момичета, хайде, кажете, ще ходим ли в морската градина да поиграят децата?Иланг-Иланг даде прекрасно предложение за игра в морсака градина. На нас с тези болести ни се стегна душата, а след днешния първи работен ден ме стегна и шапката.
Съгласни ли сте за неделя преди обяд?И къде?
Виж целия пост
# 13
Извинявам се,но в неделя не мога да присътвам.В понеделник ставам "ДЪртанян",но ще се напукам от неделя,за да прикрия следите на времето.
Виж целия пост
# 14
здравейте и от нас! Hug
Слава богу, детенце е добре Praynig Аз съм малко заета напоследък, но събота и неделя съм във Варна. За утре си гожорим да отидем до Омуртагов мост в Преслав. Ако още някой хареса идеята ще се радвам. Ако ни се размине, ще следя темата за среща тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия