Упражнения в къщи за дупе, бедра и коремче.

  • 11 506
  • 5
Здравейте.

Рових се из сайта и открих няколко теми за упражнения за стягане на дупето, бедрата и корема в домашни условия, но ако ги събера всичките, то стават много като времетраене, а нищо чудно и като натоварване. Затова искам да попитам който/която от всички тук разбира, да ми каже кои ефективни упражнения да правя, които да са достатъчни, за стягане на дупето, на бедрата (особено в горната вътрешна част) и на корема, и които да мога да правя в домашна обстановка, без да не се налага да ходя до фитнес зали. Като разбира се освен самите упражнения, ако може да обясните само колко пъти седмично да ги правя, по колко серии всяко и по колко повторения.

Много мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
 Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 2
Ето тук http://www.letsgym.com/2008/04/02/sedalishte/#more-560 са дадени достатъчно упражнения и е казано по колко повторения и колко серии.Хубаво е да ги съчетаеш с упражнения и за горна част на тялото,като редуваш.Добре е поне 3 дни от седмицата да правиш упражнения,за оптимален резултат-4.Все пак е добре и някой от специалистите да се изкаже.
Виж целия пост
# 3
мила взимаш си един веларгометър и си готова по 30-40 мин на ден го карай или през ден ,аз имам в нас и тренирам ве4ерно време опаковам си краката и корема с фолио  обличам анцуг и сядам ,на 10-14 мин започвам да се потя много също така докато карам пия вода и щом приключа като махна фолиото сеедно съм излезнала от басейн тече много вода от мен а кожата ми е адски мека -страшно доволна съм
Виж целия пост
# 4
Ако се опаковам с идея да се потя 40 минути, съвсем ще изчезна. Не става дума да отслабвам, нито да променям формата и размера на тялото си. Искам да си остана както сега със слабои телце, но само да достегна дупето и бедрата. За това търся и питах упражнения. Не да ходя по състезания за най-добре изглеждащо тяло, или по културизъм или каквото се сетите там друго. ЕДИНСТВЕНО да достегна дупето, корема и бедрата. Да ги достегна, повтарям, не да отслабват или драстично да променят размерите си. САМО да ги достегна. По-ясно от това не знам как да го кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Предлагам ти тези упражнения за стягане на корема http://www.youtube.com/watch?v=zPus0YscDzk&NR=1
Освен тях аз правя и каланетиката на Калан Пинки.Мисля,че щом нямаш нужда от отслабване,а само от стягане каланетиката ще ти помогне.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия