Гравитационен конкурс "Да си премерим циците, най - дългата печели"

  • 5 111
  • 88
По случай Денят на Земното Притегляне ви призовавам да се включите в анкетата на тема "Дължината на нашите цици". Както знаете, всеки сантиметър е важен, защо да се ограничаваме с гръдна обиколка, когато гърдите вече имат далеч по - забележими измерения.
Победителят печели тениска с антигравитационни камери.
За второ място наградата е сутиен с вграден механизъм за прибиране на ролетни щори.
Третото място печели почетна грамота и значка "Гравитирам за мир"
Виж целия пост
# 1
Аз гласувах с втората опция  Laughing.
Малко ще ми е трудно да премеря сили с някой, който ще гласува с 4-та. Но това са фактите! hahaha
Виж целия пост
# 2
Гласувах.
Моля, подходете сериозно към анкетата Peace
Ще се боря за втория приз, много ме блазни.
Виж целия пост
# 3
Преди години, когато бях млад, имах страхотно гадже. Моля му се, моля му се да ми даде да си поиграя с циците, после кандисвам на едната поне, а то ми вика:
 - Добре, с едната, ама не ходи надалеко, че след половин час ще излизам.
Виж целия пост
# 4
Господин Вълк, не се срамете и участвайте, конкурсът е за всички  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Не мога да гласувам, защото не схващам третата опция  Blush Ако е това, което си мисля, отговорите ми се кандилкат (гравитират) между първата и втората. По-склонни са към втората, като че ли.
Виж целия пост
# 6
Третата опция описва мила семейна картинка, майката, в кухнята пържи кюфтета, голямото кърмаче, в хола, играе на плейстейшън и суче от лявата цица, малкото кърмаче в спалнята, лежи в кошарката и суче от дясната цица. Бащата, в тоалетната, чете Спортен свят, но това няма отношение към конкурса  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Гласувах с първата опция...май нямам шанс да грабна някоя награда Wink.
Виж целия пост
# 8
Шаманке. Това е четвъртата, нея я разбрах (макар че малко по по-различен начин си я представих, че съпругът ми не чете Спортен свят). Как точно се поставят пафтите?

Оуууу. Пляс по челото. Стоплих. Пафтите са онова нещо на колана, нали така. Е, окончателно оставам между първа  и втора опция.
Виж целия пост
# 9
аз гласувах  с номер 2, защото не нося пафти и засега имам само едно скачено Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Акокърмачето е едно, едната остава за таткото на тоалетната чиния.
Седи, цунка, и се пипа. През 15 минути таткото я измива със сапун в мивката и си ги менкат.
Само таткото трябва да внимава в коридора да не ги пресуче.
Виж целия пост
# 11
Гласувах с първата опция...май нямам шанс да грабна някоя награда Wink.


Засега. Но след 2 години може пак да се пробваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Гласувах с първата опция...май нямам шанс да грабна някоя награда Wink.

Обещавам, че ако до края на деня останеш само ти с тази опция, да ти осигуря награда специална  Peace
Виж целия пост
# 13
Първа опция.
3г и 8м кърмене и молива все още пада.

Отпада специалната награда  Laughing
Виж целия пост
# 14
Шамане, като гледам гласовете, народа се свени да им мери дължината Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия