За здрави зъбки---давате ли Fluoride

  • 699
  • 8
 newsm78Да попитам давате ли на децата си --ние сме на 1.2г и два месеца му давамм допълнително сутрин под формата на капки, защото едва ли си доставя необходимото количество от храната---та да попитам споделете опита си newsm78
Виж целия пост
# 1
Ами, казват, че нашта вода била с достатъчно флуорни съединения и не било необходими допълнително внасяне на флуор в организма.
Виж целия пост
# 2
И аз не давам,дъщеря ми е на 1,3год.Пих Зимафлуор по време на бременността,после изчетох много негативни мнения и сега не давам на малката.А и педиатърката нищо не е казала... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Давам му Зимафлуор от няколко месеца, препоръча ми го детски стоматолог, но ние сме на 4 Peace в момента аз също пия, заради бременността си - започнах от 6-тия месец  Wink
Виж целия пост
# 4
Не давам.Има една доста голяма тема в съседен подфорум,моля:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281541.0
Виж целия пост
# 5
Не съм давала  Naughty
И аз, като бременна, не пия.  Naughty
Виж целия пост
# 6
Преди беше модерно да се дава Joy и всички педиатри го предписваха.Сега толкова се дискутираше въпросът и педито ни каза - ако искаме? Ами ние не искахме и аз не давам.
Виж целия пост
# 7
Ясно--май мненията са по=скоро негативни---и на нас педиатърът ни каза-ако искате---но след прочетеното май ще прекратя даването newsm78
Виж целия пост
# 8
Давам отдавна. Преди да започна, прочетох доста материали... Вредата е недоказана, а ползата - несъмнена(според официалните източници, които за мен са авторитетните). И аз и мъжа ми сме с много развалени зъби, не сме приемали флуор като деца. Специално аз съм по зъболекари от 4-годишна. Дъщеря ми е на 6 и половина, зъбите й са здрави. Признаци на флуороза няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия