Течните каши на Нестле Алете

  • 3 976
  • 26
съжалявам, че отварям тема специално за такова нещо, но може ли някой да ми каже как изглеждат?
днес купих 5 опаковки от това, което продавачката в магазина ми каза, че са течните каши на нестле алете, но няма никъде надпис на български и малко съм в чуденка. Това което купих са кутии като за натурален сок, от онези малките, грамажа е 200 г. имаше банан, грозде с мюсли, портокал и още нещо и ягоди с ванилия.
Виж целия пост
# 1
Да, такива се, пият се, хубави са  Peace
2х200



Виж целия пост
# 2
а мога ли да ги топля?
Виж целия пост
# 3
Ето тези открих в сайта на Нестле

. Незнам тези как са. Купувала съм от чужбина каши и малката много ги пиеше, обаче цената в БГ е доста висока в сравнение на тези извън  Rolling Eyes . Нали все пак имаме завод в БГ. Нашенските трябва да са по хубави, за тази цена  Rolling Eyes Не съм топлила, и незнам може ли? Блонди ......?
Виж целия пост
# 4
Ще надничам да чета, за тези каши, че ги заглеждам от
доста време , а не съм ги пробвала още.
Виж целия пост
# 5
Щом не е имало надпис на български, значи не си купила опаковката от две кутии, пакетирани заедно?  newsm78 По принцип не се водят течни каши, а млечна напитка. Подходяща е за закуска най-вече. Те са доста видове от 10-ия месец, като по-рано имаше и 3 вида от 6-ия месец (които е показала Miss Dior), но за момента не ги произвеждат или поне не ги внасят. Дъщеричката ми много ги харесва, често й купувам от тях.
Ако купуваш пак от тях, помоли продавачката да ти даде цялата опаковка, за да прочетеш етикета на български  Peace
Виж целия пост
# 6
и аз останах с впечатление от опаковката, че май никъде не пише каша (не знам немски ама все пак купувам и други немски детски храни и долу горе имам представа кое какво значи)
в магазина всичките бяха разопаковани - аз взех 5 опаковки т.е. 5 малки кутийки, не бяха в голяма опаковка по 2.
това, че е спрян вноса малко ме притесни защото дъщеря ми отказва да яде каша (и почти всичко друго) и иска само мляко, купих ги за да ги давам вместо кашата
Виж целия пост
# 7
Аз също ги търсих много време
и си купих в опаковка по две бисквити и ванилия.Малката обаче отказва категорично да ги яде.То ние сме скарани с яденето.
Виж целия пост
# 8
Габриел, спокойно - само на тези от 6 мес. е спрян вносът, може би не съм се изразила добре! Аз когато започнах да купувам от тези "каши", писах до Нестле и оттам ми отговориха, че принципно не би трябвало търговците да ги продават поотделно. Но в Бг няма невъзможни неща!
За съжаление не можеш да заместиш кашата с тази млечна напитка, по-скоро се замества млякото  Peace Не е за наяждане, ако мога така да се изразя!
Виж целия пост
# 9
И на Нестле, и на Нестле Алет, и на Данон са хубави. Течни каши се водят, защото всички видове са със сереали вътре - било то ориз, пшеница или нещо друго. Доста по-калорични и гъсти са от обикновено мляко, освен може би плодовите, които са доста  Sick 
Могат да се топлят, разбира се, колкото се топли и обикновеното АМ  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Блонди, в една тема се обсъждаха точно тези "каши" и момичетата, които знаят немски, казаха, че се превежда като млечна напитка. Както всъщност вече го и превеждат на етикета  Peace А че има сереали и може да се приеме като каша, съм съгласна разбира се. Лошото е, че пише, че се дава като закуска или десерт, с което си обяснявам, че не са за засищане  Wink
А и благодарение на теб разбрах за тези напитки, които доста време спасяваха положението  Hug
Виж целия пост
# 11
аз също искам да благодаря на Блонди, защото точно от нейните постове разбрах и аз за тези каши   bouquet
Виж целия пост
# 12
а това готова каша ли е? вече навсякъде намирам различни картинки Crazy
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=610
Виж целия пост
# 13
а това готова каша ли е? вече навсякъде намирам различни картинки Crazy
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=610
Да. 4 малки кофички от по 100 гр. Само дето моята дъщеричка не ги хареса и не повторих. Ако искаш да опиташ с подобни готови каши, то и Хип имат, Ганчев, Сънвал... (за тези със сигурност знам, може би има и други).
Виж целия пост
# 14
Малкия ги обожава тези кашички. Всеки ден за следобедна закуска ги пие. Могат да се затоплят, но той ги предпочита незатоплени.
а това готова каша ли е? вече навсякъде намирам различни картинки Crazy
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=610
Тези нещо не ги харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия